Wpis z mikrobloga

Ciśnienie powoli skacze, stres coraz większy. Jutro o tej porze będę w trakcie wesela. Sam przy stoliku, bo nie mam szans ze #!$%@? w postaci ryjca upośledzonego goryla i elfa oraz głosu, jakbym miał penisa w buzi dobrze się bawic w takim miejscu. Cieszę się natomiast, że będziecie mi pośrednio towarzyszyć w tym wydarzeniu. Bowiem tak jak obiecałem, możecie spodziewać się relacji z całej imprezy.
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf ##!$%@?
Przychlast - Ciśnienie powoli skacze, stres coraz większy. Jutro o tej porze będę w t...

źródło: comment_V7hLLNpPU3RFka2HpucwMgk7QDykGPLV.gif

Pobierz
  • 20
@Przychlast Idź na studniówkę nawet sam, o dziwo to jest lepsze. Ja miałem w liceum tak w klasie: 8 facetów, 27 dziewczyn. Połowa z nas i tak przyszła sama XD Nie żałuję ani trochę bo się świetnie bawiłem, mogłem robić co chce kiedy chce. Trochę słyszałem o cyrkach jakie innym robiły różowe niektóre odnośnie studniówki i tego co ich niebuescy robili. Pij, bierz dowolną koleżankę i tańcz, i miej #!$%@? na świat
to bliska rodzina


@Przychlast: No i? Asertywności trochę, możesz najwyżej pójść na sam rytuał zaślubin przed szamanem, złóż życzenia i daj jakieś wino i nara do domu. A nie męczysz się cały wieczór. Ty >> wszyscy inni - radzę zapamiętać to sobie, nie jesteś od bezwarunkowego zadowalania wszystkich wokół.