Wpis z mikrobloga

@anonimek123456: Kto to robi z nimi wywiad? Chciałbym posłuchać, pewnie kolejne samozaoranie by było, bo takie idee jak na transparencie są nie do obronienia logicznymi argumentami.
  • Odpowiedz
@anonimek123456: Zobaczcie kontrast jaki występuje między środowiskiem LGBT a przeciwnikami LGBT.
Czy sympatycy LGBT na tym marszu biegają i leją kogo popadnie? Wyzywają? Bluzgają? Teraz odsyłam do marszu równości jak zachowywali się przeciwnicy lgbt w Białymstoku ...
Rażąca różnica, wracając do aktualnego wydarzenia tu nikt z lgbt nie lata z łapami butelkami czy kamieniami całkiem inny poziom jaki reprezentują ludzie panujący nad swoimi emocjami, nie wyrażają swojego sprzeciwu agresją, nie
  • Odpowiedz
@anonimek123456: Znalazłem ten moment, okolice 58 minuty. Pani trzymająca transparent się oburza, że "wyzywano ją od homofobów" co jest dla niej "niesamowite" oraz, że "życzono by moje potomstwo było homoseksualne" czym jest "wstrząśnięta". Natomiast pan trzymający baner za drugi koniec mówi, że "baner sprzeciwia się wszelkim totalitaryzmom" w tym "propagandzie LGBT, która teraz jest głównym zagrożeniem dla naszej cywilizacji". Następnie do mikrofonu podchodzi jakiś koleś mówiąc, że "kolorowa
  • Odpowiedz