Wpis z mikrobloga

Yo mirki, może ktoś miał doświadczenie z tym sklepem #notebooksbilliger i się wypowie jak to jest z wysyłką, gwarancją i ewentualnym zwrotem, sprawdzałem po opiniach, że jest w miarę spoko, chcę kupić laptopa, a skoro mają o wiele taniej niż w Polsce to mocno się zastanawiam nad zakupem w Niemczech, no chyba, że bezpieczniej jest kupić z polskiej dystrybucji, ewentualnie pozostaję amazon z prime, bo z tego już korzystałem, z góry dzięki za pomoc ! #laptopy #amazon #niemcy #komputery
  • 8
  • Odpowiedz
@Cyfranek: Tak wiedziałem o tej promocji, ale dzięki, mam 2 opcję na kupienie laptopa, jedna oferta z amazonu, a druga z notebooksbilliger, zastanawiałem się bardziej nad notebooksbilliger, bo wychodzi taniej od amazonu o jakieś 300 euro, bo jest promocja na aktualny model, choć trzeba będzie ram dołożyć, ale to nie problem, dlatego zastanawiam się nad tym sklepem, choć nie wiem jak wygląda ewentualny zwrot i ile on potrwa w razie pechowego
  • Odpowiedz
@ThePainlessVendetta: A notebooksbilliger wysyła do PL, czy na miejscu odbierasz, czy przez pośrednika? Bo jeśli wysyła do PL, to ze zwrotem nie powinno być problemu. Amazon, jeśli wysyła do PL, to przelicza VAT na polską stawkę, więc wyjdzie jeszcze drożej niestety. O tyle lepiej, że Amazon oddaje koszty ew. przesyłki zwrotnej. Przy sprzęcie, który nie jest wysyłany do PL, korzystam z mailboxde (jak tu: http://cyfranek.booklikes.com/post/1664939/jak-kupic-kindle-oasis-2-z-dostawa-do-polski). Kiedyś odsyłałem czytnik książek do niemieckiej
  • Odpowiedz