Wpis z mikrobloga

  • 222
Tak mnie teraz trochę naszło na przemyślenia. Skąd na Woodstocku biorą się ci wszyscy punkowcy? Jak żyję to nie widziałem ani jednego, a tam codziennie jakąś watahę spotykałem. Czy oni podobnie jak orkowie we Władcy Pierścieni lęgną się z brudu i błota? A może Jurek Owsiak w latach 80 porwał ich z Jarocina i trzyma ich u siebie na strychu zahibernowanych w ciekłym azocie i rozmraża specjalnie na swój festiwal? #przemyslenia #polandrock #woodstock #kiciochpyta #heheszki #pasta
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

. Skąd na Woodstocku biorą się ci wszyscy punkowcy? Jak żyję to nie widziałem ani jednego, a tam codziennie jakąś watahę spotykałem.


@galmok: Może nie Woodstock, ale koncert punkowy w Gdańsku. Znajomy, prawnik, a bardziej właściciel rozpoznawalnego wydawnictwa prawniczego z tej okazji postawił włosy jakie mu pozostały do pionu, podmalował, wyciągnął z szafy porwaną kamizelkę jeansową, w podobnej kondycji spodnie i glany.
Ot pancur jak malowany, nie do poznania na
  • Odpowiedz
@galmok: kolega jak jechał, to poszedł do fryzjera i chciał irokeza, ale babka nie wiedziała jak ma go ściąć, bo taka mała wioska i nikt nie wiedział co to za fryzurka :)
  • Odpowiedz