Wpis z mikrobloga

Widziałem jakieś wpisy, że Najman to by wszystkich na fame pozamiatał. Że to solidny zawodnik itp. Otóż nie. On się idealnie nadaje do fame pod względem umiejętności i paru zawodników spokojnie go rozbija.
Po 1 Nikt poważny nie bierze zawodowej kariery Najmana na serio. On zwycięstwa w boksie odnosił nad facetami spod budki z piwem. Jego najcenniejsze zawodowe zwycięstwo w boksie nawet nie było nad bokserem, a zawodnikiem muay thai - czyli gościem który nie umie boksować. Najman nie miał kariery amatorskiej w boksie, w jego walkach widać brak warsztatu amatorskiego, tak na prawdę Najman nie umie trzymać gardy. Bazując na faktach, Kasjusz ma bogatszą kariere i doświadczenie bokserskie, lepszy warsztat i charakter. Kasjusz > Najman
Po 2 Wice mistrzostwo Polski juniorów w kickboxingu nie ma żadnego przełożenia na dzisiaj - co zresztą widać po jego umiejętnościach kickboxingowych. Walki juniorów mają zupełnie inną specyfikę niż seniorów, ponieważ tam z reguły nie ma jednego z najważniejszych elementów w walce - siły ciosu. Sam odczuwałem dużą różnice gdy na ringach przechodziłem z walk juniorskich na seniorke. Osiągnięcia juniora praktycznie nigdy nie mają przełożenia na późniejsze etapy kariery. Warto też wspomnieć, że na zawodach kickboxingowych w Polsce jest po prostu mała konkurencja. Ambro ma dużo lepsze umiejętności w kickboxingu, dodatkowo ma parter. Abro > Najman
Po 3 Najman przegrał z gościem który nigdy nie trenował sportów walki, ani nawet po ludzku nie umie się bić tj z Burneiką, dlatego śmiało można w roli faworyta w walce z Najmanem stawiać wszystkie Lupy, Walusie i Handki.
Po 4 Wracając do Burneiki warto przytoczyć jeszcze Dawidka Ozdóbke który również z nim walczył i rozgrywał tą walkę dużo lepiej niż Najman. W odróżnieniu do Najmana, Dawid tą walkę prowadził do momentu dyskwalifikacji. Dodatkowo Dawid ma bardziej wszechstronne umiejętności związane z parterem i karate, biorąc pod uwagę wątpliwe umiejętności bokserskie Najmana śmiało można stwierdzić że Ozdoba > Najman.
Po 5 Najman nie ma obrony przed obaleniami i jest bezbronny w parterze, dlatego wszyscy parterowcy jak Wiewiór, Adbuster czy Isamu mają z nim realne szanse.
Po 5 Brązowy pas w karate zobowiązuje do lepszych umiejętności stójkowych niż te u Najmana, dlatego ten arab od polaka mimo dużo gorszych warunków również ma szanse.
Po 6 Pas mistrza europy Najmana jest nic nie warty. Nawet nie chce mi się tego tłumaczyć, no bo #!$%@? bez przesady. Polecam obejrzeć walkę w której go zdobył...

Bonus i tak polegnie bo nie ma ani jednego z wyżej wymienionych atutów potrzebnych do rozwalenia Najmana, ale twierdzenie, że Najman bije wszystkich zawodników fame jest absurdalną głupotą.
#famemma
  • 1