Wpis z mikrobloga

@smatthy: Kupiłeś może? Jest na nim dostępne inteligentne budzenie? Jeśli tak to jak działa? i na czym polega "pomagać w rozwiązywaniu problemów ze snem - nadmiernej lekkości snu, trudności w zasypianiu, czuwania, wczesnego przebudzania, senności i nieregularnego harmonogramu snu."?
@qazplm kupiłem. W aplikacji możesz ustawić, żeby wybudzalo cie podczas odpowiedniej fazy snu w taki sposób, żeby o konkretnej godzinie być wybudzonym. Parę razy z tego skorzystałem, może placebo, a może faktycznie działało, w każdym razie nie korzystam z tego. Wystarczy, że podczas dzwonienia budzika opaska wibruje. Jeżeli się zastanawiasz to polecam. Wszystko działa jak należy i nie miałem z nią żadnych problemów. Jeden znajomy też ma i sobie chwali.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smatthy: a jak z tymi wskazowkami odnosnie problemow ze snem? Rzrczywiscie daje jakies sugestie jak poprawic swoj sen kiedy mamy malo snu glebokiego albo cierpimy na bezsennosc?
@qazplm tylko ogolniki, żeby chodzić szybciej spać, albo później wstawać. Cos z tego można wyczytać, ale nie nastawiaj się na rewolucje we wstawaniu.
@smatthy: a to inteligentne budzenie budzi w różnym czasie z zakresu, czy zawsze na początku albo na końcu zadanego okresu budzenia? I czy alarmy da się ustawić tak, żeby włączały się w wybrane dni tygodnia i po wyłączeniu jednego dnia z opaski, drugiego dnia też budziły, czy po każdym odwołaniu inteligentnego budzenia z opaski, trzeba je potem aktywować w aplikacji, zeby następnego dnia dzwoniło?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smatthy: i jak sie ustawi cykliczne to np kazdy pn i wt i w pn wylaczy budzik na opasce to we wt tez zadzwoni? Czy trzeba znow aktywowac go w aplikacji?
@smatthy: czyli do wyboru są tylko dni robocze i tylko raz? czy można określić dowolne dni tygodnia? Widzę, że wszystkie alarmy masz wyłączone, to dlatego, że z nich nie korzystasz, czy dlatego, że po wyłączeniu na opasce jak dzwoni się sam z siebie nie aktywuje następnego dnia?