Wpis z mikrobloga

Jaka kamerke sportowa kupic?

Musi juz chyba miec #4k
Moze byc z #aliexpress #banggood czy #allegro. Bez znaczenia.

Chce zabrac na wakacje i nagrac troche materialu na zmontowanie tego pozniej w jedna calosc.
Jakiegos #timelapse bym chcial, zeby miala funkcje rownoleglego nagrywania i robienia fot.

Chetnie caly zestaw: kamera + obudowa + jakis stick + cokolwiek tam jeszcze potrzeba.

Ile kart potrzebuje na 2 tygodnie? :D

Moje doswiadczenia z takimi kamerami zatrzymaly sie na pierwszych #gopro i GhostHD
Generalnie nie bede jej uzywal za czesto. Moze pozniej na #motocykle

#chinskiecuda #szukamcebuladeals #kamery #kamerasportowa
  • 15
  • Odpowiedz
@Prostozchin: NO generalnie im mniej tym lepiej. Zalezy mi na stosunku cena/jakosc. Bo raz,ze nie bede tego uzywal za czesto (pewnie wcale po wyjezdzie ( ) ).

Dwa,ze nie mam sprzetu ,ze to skladac w 4k i jestem noobem. Ile musze wydac? 500? 800? 1000?
  • Odpowiedz
@bigger: mialem podobne zalozenia jak Ty. Kupilem najdrozsze chinczyki i gopro 6 black. Chinczyki oddalem bo kolo gopro nawet nie lezaly. Wczesniej mialem gopro 3 black, niby stara a nadal lepsza od chinczykow. Ważne żeby gopro było "black". Kupilem ponad rok temu a użyłem 3 razy i kilka razy pozyczylem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bigger: do takich zastosowań kupiłem yi 4k+. Jestem zadowolony znajomy porównywał ze swoją gp5 black i powiedział ze filmy z yi są lepszej jakości. Ja tam się na tym nie znam bo potrzebne mi to jest tak jak i tobie. Na moto i we wrześniu na wakacje. jak coś to pytaj o konkretne rzeczy to postaram się odpisać.
  • Odpowiedz
kupiłem yi 4k+. Jestem zadowolony znajomy porównywał ze swoją gp5 black i powiedział ze filmy z yi są lepszej jakości.


@Rapek6263: @bigger: nie wiem w jakich warunkach ludzie to testują (i na jakich ustawieniach). Ja sprawdzałem wg mnie najbardziej hardcorowe, czyli olbrzymie kontrasty i wprost pod ostre słońce. Yi częściej sobie nie radziło i miało duże flary obiektywu. Nie była to tragiczna kamerka ale postawiłem na niezawodność, niektórych ujęć nie
  • Odpowiedz
@Wychwalany: może i tak, sprawdzę to o czym puszek jak mocniej wejdę w temat ale dla mnie jako nowka sztuka z faktura to była dobra opcja. 1000 zł z kijkiem i obudowa wodoszczelna przez która działa dotyk.
  • Odpowiedz