Wpis z mikrobloga

Chyba nie będę czekał w nieskończoność na bronie/frame prime i właduje orokin reactory w coś. Z frame'ów pewnie nezha, który mi się buduje, a z broni chyba wybiore ignis, bo dobrze kosi mobki. Polecacie jakieś inne bronie na mr8 czy ignis styknie?
#warframe
  • 19
@Griffith: https://warframe.fandom.com/wiki/Fulmin mr8. jest powod dlaczego riveny do tej broni kosztuja 2000plat. Ignis wraith jest spoko na wszystkie krotkie misje, po prostu trzymasz przycisk strzalu do końca misji, przy dluzszych misjach/arbitration broń jest nieskuteczna nawet z najlepszym rivenem na świecie. Jedna z broni ktora należy zawsze mieć, nie kupować od baro tylko na trade za 1-3plat.
Fulmin to broń ktora powinna wymagać mr30 a nie 8.
Z frame'ów pewnie nezha


@Griffith:
Albolutnie odradzam Nezhe. To będzie prawdopodobnie nastepny Prime wg kalendarza.
Nie polecam ładowania Catalista w normalny Ignis. Ignis Wraith jest pod każdym względem lepszy, a wymaga tylko MR9.
W ogóle nie polecam kładzenia jakichkolwiek upgrejdów czy kupowania rivenów do broni/frejmów, których nigdy nie używałeś.

Chyba nie będę czekał w nieskończoność na bronie/frame prime

Na co tu czekać? Idziesz, farmisz i masz. Albo idziesz farmisz inne rzeczy
@Brass 1)po monkeykingu, który teraz wyszedł, nastepny jest atlas, czyli poźniej 2 dziewczyny, zatem przyszly rok na nezhe prime
2)Jasne, ignis wraith to must have, po prostu na arbitration albo 1h+ survivalach ta broń z najlepszym rivenem nie działa już.
3)Fulmin jasne, wymaga tyle samo form co ignis (serration 14/heavy calib 16/split chamber 16, etc), a w end game nie ma porownania, ale na prostych misjach ignis jest lepszy, bo po prostu
@Steel:

wszystko spalone.

Stopione, albo zagazowane. Nie widzę sensu używania pure fire builda chyba, że do Nighwave.

split chamber 16

Akurat MS do broni typu beam to nie jest najlepszy pomysł. Są lepsze opcje.
@brass: Tak, zapomniałem, że ta broń zmienia efekt zależnie od element modów, ale chodziło mi o defaultowy tryb ognia... jakim jest ogień.

Akurat MS do broni typu beam to nie jest najlepszy pomysł. Są lepsze opcje.


nie powielaj bzdur, MS na beam wpn to finalny dmg razy multishot, nawet developer odpowiedzialny za zmiany w broniach to napisal na forum.
@Steel:

2)Jasne, ignis wraith to must have, po prostu na arbitration albo 1h+ survivalach ta broń z najlepszym rivenem nie działa już.

No własnie nadal działa.
Nie zabija mobków w pół sekundy, ale to nie jest jej przeznaczenie. Świetnie sprawdza się np. na Sarynie.
Jedyną bronią z którą można mieć ciastko i zjeść ciastko (aoe bez wad i mocny skalujący się single target) są wszelkiej maści melee. A w szczególności spin2win.
@Steel:

nie powielaj bzdur, MS na beam wpn to finalny dmg razy multishot, nawet developer odpowiedzialny za zmiany w broniach to napisal na forum.

Developer pisał o typowych broniach typu beam. Ignis jest bardzo nietypową bronią. To raz.
Dwa wystarczy potestować samemu w simul i np. użyć takiego Vile Acceleration i okaże się, że Split Chamber jest fajna na papierze.
@brass: Każda broń ma jakieś przeznaczenie, ignis jest stworzony do prostych misji i tyle. Mialem te bron na chromie 333%str albo niesmiertelnym inarosie na 1h arbitration survivalu i po prostu nie dzialala. wyobraź sobie, że zamiast inarosa z arcane grace masz excalibura i probujesz zabić 140lvl heavy gunnera ignisem - hint w przypadku inarosa hp z 7500 zeszlo do 3500 z grace aktywnym caly czas. Ofc zmienilem na catchmoona i zabilem
@Steel:

ignis jest stworzony do prostych misji i tyle.

Nieprawda.
Ignis to broń aoe i jest stworzony do aoe (crit/status/cc).

Mialem te bron na chromie 333%str albo niesmiertelnym inarosie na 1h arbitration survivalu i po prostu nie dzialala

Jeśli modujesz ją tak jak piszesz to się nie dziwię.

probujesz zabić 140lvl heavy gunnera

Nie próbuję, ponieważ nie jest to broń single target i do single target nie powinna być używana. Od
@brass: Sa 3 configi broni, wiadomo, że na chromie 333 bierze sie all ele mody bez serration/heavy calib zwazywszy jak 3ka chromy po zmianach dziala, nie probuj mi zarzucac niewiedzy, bo posiadam 3493h i mr27 w tej grze. Mogę jedynie dodać że ignis z rivenem (dispo 1 teraz) kończy sie na sortie, co nie jest wcale obraza dla broni. wiekszosc ludzi ma problem ze zrobieniem 1szej misji w sortie zatem broń
nie probuj mi zarzucac niewiedzy, bo posiadam 3493h i mr27 w tej grze


@Steel:
To o niczym nie świadczy.
Znaczy tylko, że spędziłeś dużo czasu w grze i wbiłeś na 30 dużo rzeczy.
Nic więcej.
Korelacja z wiedzą może, ale nie musi występować.

wiekszosc ludzi ma problem ze zrobieniem 1szej misji w sortie zatem broń za 1-3plat i pare form ktora cie przepchnie przez te misje i do tego na relatywnie
To o niczym nie świadczy.


@brass: mam też all achievementy poza 1mln km na desce. generalnie nic o niczym nie świadczy. Jak masz takie podejscie do weteranow to spoko.
Nic nie porownuje. przeczytaj jeszcze raz. Napisalem ze wyjalem inna bron i zabilem "ale to inna sprawa". Przeciez chyba kazdy kto uzywal catchmoona wie jak mocna ta bron jest. W moim przypadku byl to backup jako iz gdy chodzę grać to nie
@brass:

Dla ciebie Ignis nie działa i niech tak będzie

Nie dziala na przeciwnikow 100+lvl, nie pomijaj tego faktu, bo od poczatku zaznaczam ten fakt, ze jest to must have bron do normalnej gry, jednak probujesz argumentowac jakbym mowil ze bron jest bezuzyteczna.
I jest to problem, bo riveny mialy naprawić te sytuacje(lvl100+ stuff), ale jako iz kazdy uzywa tej broni to dispo jest niskie i bonusy tez. dla zartu: mozesz
Nie dziala na przeciwnikow 100+lvl, nie pomijaj tego faktu, bo od poczatku zaznaczam ten fakt, ze jest to must have bron do normalnej gry, jednak probujesz argumentowac jakbym mowil ze bron jest bezuzyteczna


@Steel:
Mówisz, że nie działa, a to nieprawda. Broń nadal działa zgodnie z przeznaczeniem i wykonuje swoje zadanie.
Jej zadaniem NIE JEST zabijanie pojedynczego silnego wroga w ułamku sekundy.
Jeśli tego oczekujesz to źle dobrałeś broń.
Owszem, na
Jeśli tego oczekujesz to źle dobrałeś broń.


Problem jest taki, że ja nie dobralem broni oraz ze jest ich 400+. https://i.imgur.com/749pdZ7.png 1) statsy sa zbugowane, tj. rhino nawet nie mam bo gdy zaczalem gre to prime byl dostepny i go zrobilem, ale od zawsze jest on jako most used mimo iz sarynem mam 1mld xp, to samo atterax, ignis etc ale w tym przypadku przyklad idealny. 2) to o niczym nie swiadczy.
@Steel Każda broń, która w szybkim czasie jest w stanie zalać duży obszar statusem i zdjąć armor w mniej niż 15 lat jest warta uwagi niezależnie od dmg. Dodajesz vigorous swap, kasujesz armora ignisem, zmieniasz na secondary i one shotujesz wszystko do 200lvl