Wpis z mikrobloga

Kiedy do stworzenia Złotej Ordy jest Ci potrzebna jedna, konkretna prowincja (°° A te brzydal jest trybutem Mingu, bo wcześniej graniczył.
Starałem się swoich sił Kazaniem, bo do powrotu grania hordą zainspirował mnie Mirek @RobieInteres No nic, poczekam, aż uzbek straci cory i go zwasalizuję, lecz poczekam do 1600 r.
#eu4 #paradox #europauniversalis
źródło: comment_iRifjVImJFBb2KDAlyiOyNk3xwCID9pS.jpg
  • 4
@MasterZiomaX: ja robiłem Wielką Ordą. Jak zrobisz do 1500 to masz achievek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miałem taki fart, że kawał Uzbeka #!$%@?ła Transoxania, więc od razu po wojnie z Nogajem wjechałem w bezbronnego Uzbeka biorąc co trzeba.
@RobieInteres: Osiągnięcie, na szczęście mam, wtedy grałem Wielką Ordą na starej wersji. History accurate ( )
Było kilka podejść, ale największe zasługi zawdzięczam Litwie, która pomogła mi przeciw Moskalom.
Akurat Kazaniem gram 4fun, ale jakieś liczę na to, że jakieś osiągnięcie wpadnie po drodze
@MasterZiomaX: Mi wyszło za pierwszym, ale miałem taki niefart, że Krym miał w grudniu sojusz z Kazaniem i zmarnowałem dużo manpowera na white peace z nim, żeby zjeść cały Krym. Dobrze, że trybutariusze dają sporo manpowera. Pierwszy raz z Moskwą niestety walczyłem sam i ugrałem tylko kilka prowek. Dopiero potem w drugiej wojnie sojusz z Ottomanem i zrobił resztę za mnie