Wpis z mikrobloga

Lubie mimo wszystko Wasilewskiego, ktory mimo ze wielu z jego podopiecznych nie grzeszylo talentem, potrafil ich doprowadzac do walk o pasy, typu taki wawrzyk, ale tutaj mnie rozbawil ze szpilka w cruiser by toczyl batalie z Usykiem :D

http://www.boxing.pl/forum/newsy/56524-wasilewski-dzisiaj-nazwisko-szpilka-nie-gwarantuje-sprzedaa-y-bileta-w.html

O Szpilce w cruiser: Szpilka w cruiser byłby fizycznym potworem, boksowałby pięknie na nogach. Ale nie wiem, czy znajdzie w sobie aż tyle siły i charakteru, żeby zgubić 20 kilogramów. Nie da się tego zrobić szybko, ale jest to możliwe. Myślę, że doskonały dietetyk pan Jacek Feldman poradziłby sobie z Arturem. [...] Gdyby w przeszłości nie trafił do więzienia, może dzisiaj miałby 2-3 pasy w wadze cruiser i toczyłby wspaniałe walki na przykład z Usykiem. To jest jednak historia i niczego już nie zmienimy.

#boks #sport #sportywalki #szpilka #wykop
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jimmyF: szpilka nie zejdzie nigdy w życiu juz do cruiser, on wazy ok 110 kg i nic nie robi celebryta. W cruiser biją wystarczająco mocno zeby spłynął jak to ma w zwyczaju, nie mówiąc juz o tym, że nikogo nie interesuje ta waga jak i pieniądze w niej.
@jimmyF: Też mnie to rozśmieszyło. Może i w cruiser byłby trochę lepszy niż w ciężkiej ze względu na warunki fizyczne i cios, ale jego zwinność już nie robiłaby takiego wrażenia, a w cruiser chłopy też potrafią przyłożyć-taki Gassijew czy Dorticos to by go ciężko znokautowali. A Usyk by go wypykał do zera, a pod koniec może nawet znokautował. nawet w Polskim CW Szpilka byłby piąty (za Główką, Włodarczykiem, Cieślakiem i Masternakiem).