Wpis z mikrobloga

Pomóżcie mi podjąć OSTATECZNĄ decyzję wyboru studiów, bo ja już mam serdecznie dosyć tej całej rekrutacji...

Informatyka na Politechnice Łódzkiej
czy
Informatyka Techniczna na AGH

Syllabus:
1. Informatyki: https://programy.p.lodz.pl/ectslabel-web/kierunekSiatka.jsp?l=pl&s=programSiatka&w=informatyka&p=6353&v=3&pkId=1159&stopien=studia+pierwszego+stopnia&sp=1

2. Informatyki Technicznej: https://syllabuskrk.agh.edu.pl/2019-2020/pl/magnesite/study_plans/stacjonarne-informatyka-techniczna

#agh #politechnikalodzka #studia #informatyka #programowanie

Informatyka na PŁ czy Informatyka Techniczna na AGH

  • Informatyka na PŁ 44.3% (39)
  • Informatyka Techniczna na AGH 55.7% (49)

Oddanych głosów: 88

  • 21
  • Odpowiedz
@I_am_retarded: one nie są podobne do siebie, na PŁ kierunek wygląda na typowo informatyczny, a ten na AGH jest powiązany z metalurgią, masz tam przedmioty typu Procesy wytwarzania metali i stopów albo Wymiana ciepła i masy
  • Odpowiedz
@I_am_retarded: Jeśli chodzi o matmę, fizykę, chemię to wszystko jest do zdania przy chociaż minimalnym nakładzie pracy, jeśli sie nie olewa cały semestr. Co do przedmiotów z metalami to miałem póki co tylko 2 i jeden był trochę wrzodem na dupie, ale do przejścia, drugi to kompletny luz i zaliczenie dostawałeś za prezentację którą robiłeś 30min przed zajęciami.
Z programowania póki co mieliśmy C, C++, asemblera(nasm), basha później ma być java,
  • Odpowiedz
@I_am_retarded: Generalnie na WEEII całkiem spoko uczą ,nie na każdym przedmiocie oczywiście ,ale mało razy spotkałem się z idiotami na tej uczelni. Pierwszy semestr macie fajniejszy niż my starsze roczniki; macie mniej nieprzydatnych przedmiotów,z fizyki nie ma egzaminu tylko zaliczenie wykładu ( co daje 3 próby a nie 2),no i zwiększyli wam liczbę godzin laboratoryjnych z programowania skryptowego, czyli Pythona. Na 2 semestrze chyba w końcu wam zrobili normalną matmę,bo w
  • Odpowiedz
@MyTearsAreBecomingASea: w jakim znaczeniu żart? Pamiętam kilka lat temu to dyskretna była mocno lajtowa, materiał podzielony na 3 części i każdą można było zaliczać osobno. Później Ranisz to zmienił i chyba za dużo osób uwalił, bo widzę że ktoś inny uczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz