Wpis z mikrobloga

@laki1: mi też się podoba, fajnie można samym balansem ciała kiwać. #!$%@? trochę strzały i ich nieadekwatność do tego co robi użytkownik - czasem lekko naciągnie się pasek i leci super petarda w okienko, innym razem naciągnie się 3/4 i piłka się turla (co jeszcze jestem w stanie zrozumieć jeśli zawodnik nieczysto trafi w piłkę. Ale to że chce strzelić pasówką a leci bomba w okienko już nie XD)
czasem lekko naciągnie się pasek i leci super petarda


@kurasso: nie widziałem jeszcze demka i nie wiem jakie są możliwości zmian ustawień, ale to co opisałeś wygląda jak asystent strzału (nie pamiętam jak to się nazywało w opcjach, ale dokładnie tak się to zachowywało: pasek swoje, a strzał swoje). Pewnie w demku nie ma możliwości zmiany?
@chuckd: Czuję że manual będzie za ciężki, jeszcze takiego czucia Pesa nie mam. ten środkowy (czyli ciut wspomagany ale z dużą kontrolą) powinien dać radę :) tak czy siak fajny szpil póki co, w tym roku mam nadzieję więcej gra w Pesa niż Fife bo ta druga w 19 mnie strasznie #!$%@?ła
@kurasso tak naprawdę to PES pokazuje co potrafi na pełnym manualu. Po wyłączeniu wszystkiego jest niesamowita zabawa. Problem polega na tym, żeby znaleźć portnera do gry, bo nie będziesz miał szansy grając z messimi i ronaldo na automacie. Za to radość po przeprowadzeniu akcji i skończeniu jej bramką jest niesamowita :)