Wpis z mikrobloga

@Simfecstio Nie wiem czy nowe androidy mają jakąś opcję, ale można to zrobić przynajmniej na 3 sposoby.

1. Używać trybu Nie Przeszkadzać i zdefiniować powody przerwania, dodając numery do białej listy.
2. Ustawić pusty plik dzwonka dla wszystkich numerów, a jednemu kontaktowi przypisać normalny dzwonek.
3. Włączać dźwięk dzwonka w trakcie dzwonienia aplikacją do zautomatyzowanych zadań (np. Tasker, Automate itp.)

Jako bonus proponuję kupić sobie Mi Banda ;)
@Volki:
1. Nie przeszkadzać wycisza również wibracje. Ja chce mieć cały czas wyciszony z wibracjami itd tylko bez dzwięków z wyjątkiem tego jednego numeru.
2. Tutaj nie chodzi o sam dzwonek, w praktyce pasuje mi abym słyszał dzwonek od każdego kontaktu w trycie cichym.
3. Już to sprawdzam :)
Jak takie coś ustawić w automate? :)
@Simfecstio

2. Tutaj nie chodzi o sam dzwonek, w praktyce pasuje mi abym słyszał dzwonek od każdego kontaktu w trycie cichym.

Nie rozumiem o co ci już chodzi. Raz mówisz jedno, a raz drugie.

Jak takie coś ustawić w automate? :)

Używam taskera, więc ci nie pomogę. ¯_(ツ)_/¯
Na Wykopie na pewno ktoś go używa, więc spróbuj zapytać lub poszukać na necie.
@Volki chciałbym mieć telefon wyciszony ... Oprócz jednego numeru który do mnie dzwoni. To wszystko. Tryb nie przeszkadzać odpada bo wycisza wibracje w w trybie wyciszonym nie da się dodać wyjątków... A tasker niestety płatny?;(