Wpis z mikrobloga

#ovh podnosi ceny #domeny .pl o kilka zł. Od 25 sierpnia 2019 opłata za odnowienie wyniesie 44,99 zł netto, czyli jakieś 55,34 pln brutto. Przy kilku #domena.ch trochę się nazbiera dodatkowego kosztu, ale w sumie i tak taniej niż u konkurencji, szczególnie z opcją darmowej skrzynki e-mail po aktywowaniu pakietu hostingowego Start10M.
  • 4
Domena nie może być odnowiona w tej chwili: Nie można odnowić tej domeny, ponieważ zostało 65 dni do daty wygaśnięcia. Można odnowić ją dopiero 30 dni przed datą wygaśnięcia.


@radekrad: także tego, nie uda się o ile nie kończy ci się jakaś domena akurat :(
@kubako: ehm, jesteś pewien?
"Większość domen możesz odnawiać w dowolnym momencie, z wyłączeniem sytuacji, gdy jest to ograniczone przez rejestr. Aby odnowić domenę, wpisz jej nazwę domeny bezpośrednio w interfejsie zamówień na naszej stronie WWW.
Będziesz mógł odnowić domenę i przypisane do niej usługi (na przykład hosting WWW) na okres do 10 lat w zależności od produktu. "
https://www.ovh.pl/domeny/odnowienie_domeny.xml

Mi się udało dwa razy odnowić domenę eu o 3 lata, gdy
@radekrad: Taki komunikat dostałem, gdy próbowałem w moje .pl

Ogólnie może być po prostu różna polityka wymyślona przez różnych właścicieli domen. NASK jest jaki jest, to mamy to co mamy. I pewnie jak juz mozesz przedłużyć to max 2 lata ;)