Wpis z mikrobloga

@Kjedne: Nie uważałeś na wosie najwyraźniej. Przecież już na pierwszej lekcji jest taka drabinka włądzy sądowniczej podana:
Wojewódzki Sąd Administracyjny -> Naczelny Sąd Administracyjny -> Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych
  • Odpowiedz
@Arytmetyk: co ty pieprzysz dzieciaku? NSA wydając wyrok ma obowiązek sprawdzić zgodność z konstytucją i prawem obowiązującym w kraju ergo każdy prawomocny wyrok ma obowiązkową klauzulę wykonalności. Prezes UODO może sobie wszcząć postępowanie "obok" wyroku, ale nie ma żadnej mocy prawnej by wykonanie takiego wyroku zablokować. Prezes UODO w ogóle nie jest władzą sądowniczą, więc to już totalne #!$%@?. Chyba nie uważałeś kolego na tej pierwszej lekcji bo nie masz pojęcia
  • Odpowiedz
Przecież to decyzje PUODO podlegają kontroli sądów administracyjnych a nie #!$%@? odwrotnie.
To już wiadomo jaki był cel wybrania Nowaka, który nie ma wykształcenia w kierunku ochrony danych osobowych ani w ogóle prawa. Kolejna marionetka.
  • Odpowiedz
Wojewódzki Sąd Administracyjny -> Naczelny Sąd Administracyjny -> Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych -> Prezes Prawa i Sprawiedliwości

@Arytmetyk: poprawiłem, zabrakło ogniwa
  • Odpowiedz
Inwestycji ubywa. Na świecie, nie w Polsce.


@tenji: ja wiem, że większość ludzi w tym kraju przerasta patrzenie na więcej niż rok do przodu (rok do tyłu ?), ale już bez jajec

Nasz kraj spada w europejskim rankingu najważniejszych lokalizacji dla bezpośrednich inwestycji zagranicznych. W

2018 do Polski napłynęło ich 323, o 6 proc. mniej niż rok wcześniej – wynika z raportu ośrodka analitycznego fDi

Markets z grupy „Financial Timesa”, o
  • Odpowiedz
@Kjedne: w lewym dolnym rogu masz nawet ostatnie 6 lat slepcze. Ciebie za to przerasta patrzenie na jeden obrazek. Idz zaloz swoja koszulke OTUA.
  • Odpowiedz
@Kjedne: trend na swiecie jest spadkowy, w Polsce jest wzrostowy ale znajdzie sie jelop co mu wszystko bedzie przeszkadzac.

Jednak koszulka OTUA juz bardziej cie nie zblazni.
  • Odpowiedz
@tenji: 15 + 15 w latach 2016 i 2016 > 11 + 9 w kolejnych latach. jest to tąpniecie o w sumie 10 mld dolarów.

Myślę, że jest to dość istotny spadek.

Co więcej myślę, że jeżeli nie nazywasz się Ziobro, to stan w którym rządząca partia wybiera sobie wyroki które uznaje, a które nie, razem ze sterowaną ręcznie prokuraturą, a także próbą przez Zaradkiewicza wysadzenie w powietrze wymiaru sprawiedliwości, powinien
  • Odpowiedz