Wpis z mikrobloga

Witam drogich piłkarzy. W #fifa19 grałem na PC jako iż za dwa miesiące pojawi się #fifa20 zastanawiam się czy nie zakupić konsoli i właśnie wersji na ta platformę. Dużym plusem dla mnie będzie mobilność a takie PS4 Slim zmieści się do plecaka i łatwo je przewieźć. Czy ktoś kto przechodził z jednej platformy do drugiej i odwrotnie i może pokrótce opisać wady i zalety zarówno w jedna jak i drugą stronę? Gram jedynie w #fut i tak pewnie będzie też w 20. Wiem że muszę oprócz gry zakupić także PS+ żeby grać online. Kolejne pytanie jeżeli zdecydował bym się na konsole lepiej polować teraz osobno czy czekać do premiery gry i może zakupić jakiś zestaw? (Będzie taniej?)
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@k4cz0r: Xbox ma lepszy pad do grania, ceny kart są niższe niż na PS4 i potrzeba mniej pkt żeby wbić wyższą rangę w sb czy dr, Xbox live jest teoretycznie tańszy ale można kupować te januszerskie wersję i plus wyjdzie pewnie taniej na Xbox jest podobnie ale drożej. Ja przesiadałem się z pc na Xbox one s i jak najbardziej polecam do samej Fify Xbox lepszy
@k4cz0r: Jeśli kupujesz konsole tylko do fify to bierz najbiedniejsza wersje, ps4 najstarsze albo najtańszego xboxa, nie ma co przepłacać, do tego używkę był brał, ja tak zrobiłem
@Kalypsoo: Moim zdaniem ps4 jest lepszy. Pad to tylko kwestia gustu, nie zgodzę sie z tym, że na xboxie zawodnicy sa tansi chociażby taki cr7 toty na ps 4 jest tanszy o 3,5 mln coinsów a reszta kart jest w zblizonych cenach
Ps. mam ps4 i xboxa one x.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wotus123: co ty gadasz za głupoty wejdź sobie nawet na futbina i sprawdź większość kart jest 10-15% tańsza a toty Ronaldo może ze względu na ilość ma taką cene
  • 0
@Rafixo: a czy nowa generacja nie będzie dwa razy droższa? Zastanawiam się czy za cenę około 700/800 zł złoże komputer który pociągnie fife 20 :/
@k4cz0r: ja kupiłem za 400zl xboxa pod fife i nawet jak 21 bedzie juz na next genie to nie zbiednieje od 4 stówek na rok grania w 20tke, jesli 21 bedzie jeszcze grana glownie na obecnych konsolach to masz dwa lata grania
@k4cz0r kupilem na allegro za jakies 1150zl. Z mysla o fifie wlasnie. Zastanaiwialem sie czy brac ps4 czy xboxa ale wybralem ps4 bo ma bardzien interesujace mnie gry na wylacznosc, a to co jest na xboxie moge ograc na pc bo mam dosyc silnego.
@krojcol: PS5 będzie kompatybilne z grami na PS4, więc jeżeli ktoś ma PS4 to nie ma czym się martwić. A jak ktoś nie ma no to cóż, w mojej ocenie, mimo że miałem kupić PS4, to po podliczeniu wszystkich minusów fify doszedłem do wniosku że nie wydam tych 700zł na używkę ps4 tylko do jednej gry.