Wpis z mikrobloga

Witam drogich piłkarzy. W #fifa19 grałem na PC jako iż za dwa miesiące pojawi się #fifa20 zastanawiam się czy nie zakupić konsoli i właśnie wersji na ta platformę. Dużym plusem dla mnie będzie mobilność a takie PS4 Slim zmieści się do plecaka i łatwo je przewieźć. Czy ktoś kto przechodził z jednej platformy do drugiej i odwrotnie i może pokrótce opisać wady i zalety zarówno w jedna jak i drugą stronę? Gram jedynie w #fut i tak pewnie będzie też w 20. Wiem że muszę oprócz gry zakupić także PS+ żeby grać online. Kolejne pytanie jeżeli zdecydował bym się na konsole lepiej polować teraz osobno czy czekać do premiery gry i może zakupić jakiś zestaw? (Będzie taniej?)
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rafixo: tak samo będzie kompatybilne jak ps4 z ps3 xdd Remastered mówi to panu cos panie ferdku?
Btw rok temu też mi mowili zeby czekac i nie kupować bo ps5 i kolejny Xbox za rogiem i zamiast roku to bym czekał 2. Teraz tez nic nie jest pewne. Slim i oneS kosztuja grosze a nowe konsole na wejsciu beda po prostu sporo kosztowały. Imo dalej mozna spokojnie kupic i bawic
  • Odpowiedz