Wpis z mikrobloga

@Wuxian: Różność stricte biologiczna w postaci bycia kobietą albo mężczyzną może różnicować prawa, ze względu oczywiste inne cechy płci. Natomiast mężczyzna homo od hetero różni się tylko tym że homo ma poprzestawiane w bani. I proszę mnie tu nie obrażać, bo obrazy od jakiegoś przedstawiciela LGBT mnie absolutnie nie ruszają.
  • Odpowiedz
XDDDDDDD bo tylko normalni podniecają się seksualnie tą samą płcią co oni.


@Jestembogaty: Nie tylko. Tak jak nie tylko normalni ludzie podniecają się przeciwną płcią. Ty opierasz normalność na preferencjach seksualnych, ja na tym jak ludzie się zachowują.
  • Odpowiedz
Natomiast mężczyzna homo od hetero różni się tylko tym że homo ma poprzestawiane w bani.


@Pimenista: właśnie przez taką postawę nie zasługujesz na to, aby być traktowanym poważnie w dyskusji, szczególnie tej.

I proszę mnie tu nie obrażać, bo obrazy od jakiegoś przedstawiciela LGBT mnie absolutnie nie ruszają.


@Pimenista: tak nie ruszają, że aż musiałeś o tym napisać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Czarzy: @FrasierCrane: @GrandWizard: @Dzbanov: @abitbald: @MatiHanys: i wszyscy których nie chce mi się wołać i odpowiadać na ten głupi argument: zdjęcie OPa jest sugestywne i można je zinterpretować jako, że wszyscy na paradach się tak ubierają, mają zainteresowania z pogranicza bdsm i są prowokujacy... i o to mi chodziło odpowiadając. Uprzedzajac - mi też nie każda część parady się podoba,
  • Odpowiedz
@Poprosze_herbate: bez spiny ale to bez znaczenia czy chodzą tak ubrani wszyscy na paradach czy tylko pojedyncze jednostki, ale ktoś to robi i można się pośmiać jak ze wszystkiego innego. Po co odrazu się obrażać za mema i starać się bronić czegoś gdy to jest tylko żartem
  • Odpowiedz