Wpis z mikrobloga

@Twinkle: A jakie jest pochodzenie tego zdjęcia powyżej? Co to za wydarzenie?
Odpowiem ci za niego bo z ciekawości sprawdziłem po twoim pytaniu, we wstecznym wyszukiwaniu obrazu.
Zdjęcie pochodzi z czegoś takiego jak Folsom street. Miejsce w San Francisco, które jest mekką dla fanów fetyszy bdsm itp. Dla ludzi hetero i nie hetero. Czyli żadna parada, żadna Polska dodatkowo miejsce przeznaczone do takich "wydarzeń" Zatem jak zwykle fota dla propagandy.
  • Odpowiedz
@chigcht: Urojenia i projekcje. To jedyne argumenty stojące za jej komentarzem. Bez dowodów na to że ktoś z was (tych przez nią wymienionych) kiedykolwiek sugerował takie upodobania, ta wypowiedź świadczy tylko o niej.
  • Odpowiedz
@wigilius to już się kwalifikuje na niedorozwoj umysłowy.

Nigdy, ale to nigdy w życiu nie widziałeś takich ludzi, a na co dzień mijasz, rozmawiasz, kupujesz w sklepie itd. setki osób homo. Równie dobrze mogłeś wkleić tu zdjęcie pary hetero która lubi scat i na tej podstawie pisać jakieś brednie.
  • Odpowiedz
tak ale nikt z powodu upodobań seksualnych czy preferowanych strojów czy pozycji nie domaga się specjalnych praw


@sEB-q: no to powymieniaj te specjalne prawa, których domagają się osoby homoseksualne a których nie posiadałyby osoby heteroseksualne.
  • Odpowiedz
W pewnych przypadkach w szpitalu mogą odwiedzać tylko najbliższe osoby


@Twinkle: Nie wiem w jakich to szczególnych przypadkach, ale odwiedzałem wiele osób z którymi nie byłem zupełnie spokrewniony. To jakaś urojona bzdura.
  • Odpowiedz
no i co z tego? Do dowód na to, że na paradach lgbt nie ma takich dziwaków?


@Jestembogaty: Może są może nie ma, co mi do tego? Są tam na pewno też ludzie normalni i gdyby takich normalnych par było chociaż 3, to prawo do związków partnerskich pomogłoby im, a w żaden sposób nie zaszkodziło innym.
  • Odpowiedz
Dwóch heteroseksualnych mężczyzn nie może adoptować dziecka. Natomiast dwóch tęczowych chce uzyskać prawo do adopcji ¯_(ツ)_/¯


@Pimenista: ahaha jak śmiesznie! Dwóch homoseksualnych mężczyzn nie może wziąć ślubu, ale dwóch heteroseksualnych mężczyzn też nie może, więc mamy równość iks de.

Myślałam, że nie muszę już tego zaznaczać przy każdym pytaniu o te "specjalne" prawa, bo ten bezsensowny argument każdemu się znudził, ale jak widać, są jeszcze jednostki, które się w to
  • Odpowiedz