Wpis z mikrobloga

Mirki amazon.de mnie oszukał: wysłałem im słuchawki a nie chcą mi zrobić zwrotu mimo wielokrotnych zapewnień. Ale jaja, chyba będę musiał iść z tym na policje... Nigdy nie miałem z nimi aż takich problemów...

Sprawa była dość skomplikowana (niestety z ich winy - bo jakiś czas temu przez pomyłkę zrobili mi już zwrot na ten przedmiot) więc w zasadzie nie dziwię się że mogło dojść do nieporozumień, ale wynik sprawy jest taki, że po prostu wzięli mi słuchawki xD

Wrzucam wstępnie wycinki rozmów, jak będzie zainteresowanie to wrzucę więcej szczegółów i jaki będzie finał sprawy.

#amazon #amazonde #zakupy #oszukujo #afera
bubel- - Mirki amazon.de mnie oszukał: wysłałem im słuchawki a nie chcą mi zrobić zwr...

źródło: comment_FZ2dkyOQF9mjXIzehJy6kbjxrI39XIXk.jpg

Pobierz
  • 7
@bubel-: ale że o co chodzi?
Zrobili ci refund zanim odesłałeś słuchawki, wycofali potem ten refund, ty wysłałeś słuchawki, teraz są przekonani że dostałeś już kasę a ty zostałeś bez kasy i słuchawek i do nikogo nie dociera że nie wysłali ci kasy?
@thewickerman88: Mniej-więcej jak piszesz. ;) Ten omyłkowy refund był dawno temu.

Opisałem im teraz jeszcze mailem wszystko w podpunktach i z datami wydarzeń, zobaczymy jak to się zakończy, ale chyba będę musiał iść na policję... Dotychczas zawsze jak miałem z nimi kontakt to dochodziliśmy do porozumienia i to często na moją korzyść także jestem mocno zaskoczony...
@bubel-: napisz im jedną zbiorczą wiadomość (najlepiej w oddzielnym edytorze i tylko wklej by hinduski debil z supportu nie #!$%@?ł się w środek) z punktami i chronologią, maksymalnie krótko ale żeby ktoś korzystający z translatora ogarnął o co biega i poinformuj że jesteś rozczarowany, oburzony, prosisz o kontakt z kimś kompetentnym.
Potem zostanie policja pewnie.
@thewickerman88: @Cyfranek: Odpisali copy-pastowym mailem "dziękujemy za zwrócenie uwagi, wysyłamy zwrot".

Trochę się wkurzyłem bo nawet nie przeprosili a spędziłem kilka godzin na rozmowach z nimi, zbieraniu informacji i pisaniu maila. Także jeszcze ich #!$%@?łem, przeprosili i w sumie tyle...