Wpis z mikrobloga

Cześć. Ogarnia ktoś tutaj komputery? Mam problem i szukam eksperta. Wchodzę na youtube żeby zobaczyć nowy wysr... film jednego z lepszych twórców na polskim yt. Odpalam pozycję numer 1 na plejliście. Jedna reklama, druga reklama. Tu zaczyna się problem. Wyskakują mi same reklamy i nie mogę zobaczyć filmu Szafy. Najpierw jakieś KFC, potem odsmradzacze. Co jest? Dajcie cyne w komentarzach albo zlinkujcie dobrego adblocka. Jak nic nie pomoże to mam już wybrany nowy laptop https://allegro.pl/oferta/macbook-pro-13-i5-ram-8-gb-ssd-256-gw-a1502-2015-8349746373 oceńcie czy jest spoko i czy allegrowicz godny polecenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mocnyvlog
  • 7
  • Odpowiedz
@jedrzejbrejwicki: Witam, jestem ekspertem a więc czy próbowałeś restartować komputer?
Co do reklam to ten najlepszy twórca na Polskim yt #!$%@?ł #!$%@? reklam żeby doić jeszcze bardziej.
Odnośnie allegrowicza, to jest leszczem i śmieciem.Nie polecam.Oszukuje,manipuluje, nie warto ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz
@jedrzejbrejwicki: Człowieniu, doskonale trafiłeś z tym pytaniem! Znamy tutej wspaniałego eksperta technologicznego z Miedzianej Góry, który ogarnie ci sprzęt, naprawi, stestuje, zrecenzuje i jeszcze zaprosi na burgerka i chlebek nan za 9 zł. Masz szczęście, otwieraj kompot :)
Tylko nie leć z nim w kule, bo spotkacie sie w sondzie. Tak kiedyś obiecywał. Masz problem, rzucasz w jego kierunku oszczerstwa i kłamstwa? Do sondu pójdzie :)
  • Odpowiedz