Wpis z mikrobloga

Mirki, dostałem ofertę pracy w Niemczech, agencja niemiecka, umowa niemiecka warunki super ale czy faktycznie taka agencja istnieje? Jak sprawdzić niemieckiego pośrednika. W internecie praktycznie ich nie ma. Gadałem z polką przez tel, z niemieckiego numeru.
Dane jakie posiadam to:

info@iwsolutions.de

adres:

Georgstraße 65

27570 Bremerhaven

Tel: 0471 - 3075943

Fax: 0471 - 30759460

Mobil: 0151 – 50 900 434

Steuernummer: 60 137 11524

HRB 33808 HB

Gerichtsstand Bremerhaven

#niemcy #emigracja #pracazagranica #praca
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kleiner_trottel: skad mogę wiedziec gdzie tego szukać? pytam bo nie wiem. Nie znam nawet niemieckiego.
jak zapytałem o dane firmy to zaczęli kręcić nosem dlatego się zaniepokoiłem.
i jeszcze to:
Umsatzsteuer-Identifikationsnummer gemäß §27 a Umsatzsteuergesetz: (Brak numeru)
  • Odpowiedz
W internecie praktycznie ich nie ma.


@ktopytatenpyta: Wpisz sobie w google przykładową (pierwsza z brzegu) niemiecką firmę pośredniczącą: Allpersona GmbH
i zobacz jak to wygląda. Jest o nich wszystko.

To co ty podałeś to pod tym adresem są jakieś pokoje do wynajęcia xd
  • Odpowiedz
@ashmedai: Czyli to kit? Lipa? Bo po jednej rozmowie zaraz chcieli umowy podpisywać, skan dowodu osobistego itp. Do tego stawka wysoka, a sprawdziłem miejscowośc w której bym pracował i tam są niższe stawki, dodatkowo nie chcieli mi powiedzieć gdzie bede mieszkać ani gdzie będę docelowo pracować.
  • Odpowiedz
@ashmedai: ok dzieki Mirku. Tyle się pisze o Polakach wyruchanych przez agencje a jak człowiek chce coś sprawdzić i się upewnić to zaraz wielkie halo tu kręcą. Nie pracowałem nigdy za granicą i nie chce być wyruchany na pierwszym wyjeździe.
  • Odpowiedz