Wpis z mikrobloga

@Jednobrewy: nie wiem jak inni ale np. Lechia grała ostatnie 2 mecze na #!$%@? z Łksem przed Brondby oszczędzali i odstawiamy nogę a z Wisłą to już ewidentnie drugi garnitur wyszedł.Pogoń mnie nie dziwi na pudle już w ubiegłym sezonie dość równy zespół a Śląsk to faktycznie zaskoczenie, chociaż już raz wszystkich zaskoczył zdobywając Mistrza...
@Stonatlg: Z jednej strony tak, ale nie można usprawiedliwiać drużyny z takimi aspiracjami (mistrzostwo + puchary) drugim składem i przez to stratą punktów z beniaminkiem oraz chimeryczną Wisłą. Skończy się tak, że Broendby ich odprawi a w lidze narobią sobie strat. Tym bardziej mnie to martwi, że lokalnie kibicuję Lechii.
@Jednobrewy: Martwię się bardziej, że obskoczą Brondby If i wtedy już w ogóle będą grali w lidze piach drugim składem, wtedy będzie ciężko nadrobić, a tak Wisła odzyska skład z kontuzji i ogra parę remisów w naszym interesie tak samo ŁKS stać aby trochę ugryźć punktów najlepszym i jakoś jeszcze da się nadrobić bo z tym składem stać Lechię na mistrza w tym sezonie
nie można usprawiedliwiać drużyny z takimi aspiracjami (mistrzostwo + puchary) drugim składem


@Jednobrewy: można - Sadlok dla przykładu walnął Egy'ego i ten doznał jakiegoś wstrząśnienia mózgu. Co by było jakby tak zrobił Mladenoviciowi? Dupa, a nie awans w LE.

a w lidze narobią sobie strat.


@Jednobrewy: panie, jest lipiec, jakich strat... znaczy ja rozumiem obawy, ale bez przesady, w lidze mozna odrobić nawet 20 punktów straty, a w LE masz