Wpis z mikrobloga

mirki, pomocy, co robić?

od początku:
mam piękną rodzinę - żonę i dzieci
popełniłem głupi błąd, byłem niewierny
czy powinienem wziąć sobie trochę wolnego, żeby skupić się na rodzinie?
nie wiem czy mogę być na tyle szczery i powiedzieć o tym mojej żonie?

co myślicie?

  • 14
@jempierozki: mas trzy opcje:
1. Odejść nic nie mówiąc
2. Posypać głowę popiołem i nie niszczyć związku mówiąc cokolwiek, bo zniszczysz jej psyche i będzie w niej to siedzieć do końca życia i będzie Ci to wypominanie na każdym kroku
3. Powiedzieć i poprosić, żeby Ci się zrewanżowała, bo inaczej będziesz miał przewalone do końca związku.
@jempierozki: jeśli nie zamierzasz tego powtarzać to nie mów. To wyznanie może być początkiem końca związku, już Ci nigdy żona na 100% nie zaufa. Z drugiej strony pamiętaj, że nie tylko ty wiesz o tej zdradzie. Gdyby jednak twoja różowa miała by się dowiedzieć to zdecydowanie lepiej by dowiedziała się od Ciebie. Musisz to poważnie przemyśleć mirasku.
@jempierozki kierwa, spodziewałam się, że żart będzie polegał na tym, że wspomniana "niewiernosc" okaże się jakimś zakupem apple zamiast Samsunga, czy coś xD

Ale radę dałam, więc zapamiętaj ją sobie na przyszłość, jakby kiedyś los Ci rzucił klodę pod nogi ( ͡º ͜ʖ͡º)
@jempierozki: jak jej powiesz to ciężko jej będzie utrzymać wierność e stosunku do takiego #przegrywa czytaj Ciebie i sama Cię zacznie zdradzać. Nie zdradzamy głównie z powodu niechęci do utraty więzi / lojalności a u Was już tego nie ma, pozwalasz jej żyć w oparciu o iluzje. Liczę na to, że po śmierci zobaczy wszystkie Twoje wyskoki z soundtrackiem z Klanu i będzie mogła Cię przywitać w raju rzucając w Twoją