Wpis z mikrobloga

Jakieś dobre duszyczki z #woodstock / #polandrock odpowiedziałyby na kilka praktycznych pytań?

Gdzie się żywicie na Woodstocku? Ten polowy Lidl wystarcza? Czy są ogromne kolejki?

Gdzie spędzacie czas jeżeli nie jesteście na koncertach? Siedzicie przy namiocie? Spacerujecie po polach?
Są w okolicy jakieś spokojniejsze miejsca żeby sobie posiedzieć na trawce?

Przyjeżdżając 31 popołudniu gdzie będzie można zaparkować i znaleźć jakieś miejsce na 2 namioty?


#pytanie
  • 13
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Gumaa: ja sie zywie glownie w Lidlu. Jest strefa Gastro, zarcie dla mnie podłe (ale zjadliwe, ot bez szału), za to porcje ogromne i wcale nie takie drogie, pol metra hot doga za 16 ziko jak dobrze pamiętam. Sa tez foodtrucki, ceny sobie mozna sprawdzic. W Lidlu kolejki ogromne, polecam chodzic w nocy albo "przed spaniem" (w moim przypadku to 4-5 rano ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Namioty
@Gumaa: najlepiej to pójść raz do tesco albo lidla i zrobić zakupy na reszte woodstocku, wiesz, chleb pasztety i takie tam. Rzeczy które ci sie nie zepsują a żeby było co przekąsić z rana czy wieczorem (suchary tez dobra opcja). Jeśli chodzi o taki ciepły posiłek to masz kilka punktów gastro, najbardziej oblegany ten przy dużej scenie jest zarazem najlepszy, cena dobra i porcje duże. No ale tam troche poczekasz na
@ketrabbit: @MaKor: dziękuję ()

@ketrabbit: Właśnie jak sobie mapki oglądałem to myślałem żeby się rozbić gdzieś na tych polach na północ/północny zachód.
Tylko Ty masz na myśli tak dosłownie las między drzewami, czy raczej pola poza oficjalnymi granicami?

31 da się jeszcze wjechać na te parkingi na północy? Bo pole Malinowskiego pewnie już będzie zajęte?
Gumaa - @ketrabbit: @MaKor: dziękuję (。◕‿‿◕。)

@ketrabbit: Właśnie jak sobie mapki ...

źródło: comment_LdextAYFi7nsQxJrDADuWWDWu8Qi43ou.jpg

Pobierz
@Gumaa: pole malinowskiego pewnie już jest zajęte, spora część osób przyjeżdża w ten weekend. Co do tamtych parkingów to nie wiem. Wątpię byś 31 znalazł jakiekolwiek miejsce na jakimkolwiek parkingu.

Dużo osób w lesie za asp robi tak że wjeżdża autem do lasu, do linii drzew a potem szuka miejsca żeby sie gdzieś w tym lesie rozbić. Nie polecam stawiać auta przy samej drodze. No ale ty przyjeżdżasz dzien przed woodstockiem,
od jakiś 2/3 lat ludzie bardziej oblegają pole malinowskiego czy mi sie wydaję? kiedyś było łatwiej znaleźć miejsce?
@wyporkiewicz: nie no ja tak staram sie codziennie zjeść jeden ciepły porządny posiłek, ewentualnie co drugi. Braki uzupełniam pijąc elektrolity.

w gastro przy dużej bardzo polecam makaron ze szpinakiem (wyjebiście duża porcja no i szpinak ma dużo błonnika, pomaga na problemy ze sraniem) albo pierogi ruskie
@wyporkiewicz: w gastro przy krysznej taki jest. Dają makaron penne i na to wrzucają rozcieńczoną papke szpinaku i sera. I to w takim małym pudełeczku jak na surówke. Gastro przy dużej to inna sprawa, świderki zmieszane juz ze szpinakiem a tyle tego jest że ledwo wciśniesz. No, ale może ci sie trafiło gorsze, albo mi lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)