Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@bobikufel: z jajkami to jest tak że człowiek otwiera pudełko zeby sprawdzić czy są wszystkie całe. Jak jest jedno pęknięte i tak w 2-3 następnych to logiczne że ludzie podmieniają jajko. Choć rzeczywiście może to wyglądać na przekręt. Nie twierdzę że nie znajdą się ludzie co oszukują ale śmiem twierdzić że większość przypadków w których obsłudze się wydaje że ktoś podmienia rozmiary jajek to zwykła wymiana uszkodzonego jaja.
  • Odpowiedz
@DorodnyTucznik: nikt się z tym nie kłóci
@krol_bolu: nie wiem na którym etapie nauki uczyłeś się na biologi o dojrzewaniu pomidorów xD
Masz poczytaj.
https://muratordom.pl/ogrod/rosliny/uprawa-pomidorow-kiedy-i-jak-zbierac-pomidory-w-ogrodzie-aa-Mvw2-2rDP-6xSm.html
1 pomidora na balkonie posiadasz i robisz za eksperta xD
Poza tym nie wydaje mi się żeby metrowe krzaki były razem z pomidorami w biedronce.
Stary ci nagadał, obejrzałeś jakiś film na yt i robisz za eksperta.
  • Odpowiedz
@bobikufel: na balkonie to mam 6 różnych gatunków do tego ogród i działka ale co ja tam wiem random z wykopu pewnie wie więcej xD

Zdjęciem pokazałem ci, że na złamanej łodydze nie tylko pomidor potrafi dojrzeć ale też i rozwinąć się z zielonego do jadalnego ale nie dalej możesz zaprzeczać, że tam nie ma dojrzewających owoców na zdjęciu.

Na biologii nie uważałes na poziomie budowy rośliny gdzie dowiedziałbys sie, że łodyga magazynuje wodę tak jak i
  • Odpowiedz
@bobikufel: a ja ciebie na zasadzie:"#!$%@? cebulę, za #!$%@? się nie znam ale się wypowiem , żeby tej cebuli bronić, moje pinionszki"

Powinienes do szkoły edukację obowiązkową zaliczyć bo zmarnowałeś pieniądze podatników.
  • Odpowiedz
@bobikufel: nie wiem czy to dobra taktyka, pomidory oderwane od gałązki ponoć szybciej się starzeją, ponadto ta gałązka co prawda niejadalna, ale w niektórych przepisach wykorzystuje się ją jako przyprawę (gotuje np w zupie i potem wyciąga)
  • Odpowiedz