Wpis z mikrobloga

  • 0
@Hrjk
1. Mamy wolność słowa, więc dlaczego polityk,ksiądz,nauczyciel,policjant,żołnierz nie może powiedzieć że jest przeciwko czegoś, czego nie szanuje?
2. Cała wojna z lgbt ośmiesza lewice jak i prawicę.
3. Ten szum medialny jest po to by coś w sejmie przeszło ustawa niezauważona...
4. Bijcie pianę między sobą, a dalej w Polsce będzie gówno.
5. Nie będę tolerowal takich debili jak JSW bo to osoba wybrana przez ludzi i reprezentuje Polaków i
  • Odpowiedz
  • 0
@lubie_piwo wolność slowa? Ale wszystko co nie podoba sie KK od razu "obraża uczucia religijne". Taka to "wolność slowa" w Polsce obowiązuje, że obrażać mozna tylko jedna strone.

Wojna z LGBT to wojna z podstawowymi prawami człowieka, takimi jak bezpieczeństwo.

Ten medialny szum oczywiscie ze zostanie wykorzystany, jak zawsze.
  • Odpowiedz
  • 0
@Hrjk Przecież z każdej strony jest atakowany KK. Za wszystko, śmieją się bo ludzie pielgrzymują, bo chodzą do Kościoła, bo obchodzą święta.

A jak mi się nie podoba edukacja seksualna czy lgbt to mówię, ale nie nazywam ich pedalami czy innymi.

Współpraca ma być taka, że nie robią gownoburz w internecie bo chcą sławę i poparcie. Zauważ co robił KOD i ich strajki. Schetyna,Tusk,Kopacz - Kaczyński,Morawiecki,Szydło atakowali swoich przeciwników tylko.

Szkoda,
  • Odpowiedz
  • 0
@lubie_piwo Kościół jest atakowany, bo sam ciągle atakuje niewierzacych czy LGBT. Nazywa ich "cywilizacja smierci" czy oskarża o pedofilie na podstawie źle przeprowadzonych badań socjologiczno-psychologicznych czy swoich przekonań i stara sie je narzucić calosci spoleczesntwa, a przynajmniej zamknąć usta krytykom. To sie dzieje od lat, a nie jest wynikiem ostatnich wyborow. Po prostu nikt do tej pory nie chcial sie odciac od 30% wyborców.

Co Ci sie nie podoba w edukacji
  • Odpowiedz
  • 0
@Hrjk jakoś nie słyszę, że mój proboszcz atakował innych od niewiernych. Profanacje i wyśmiewanie było nawet przed rządami PiS. Nikt nie narzuca tobie czy innemu anonomi by był co niedzielę w kościele, czy nie zjadł kebaba w piątek. Ale sorry jak obchodzisz Boże Narodzenie czy Wielkanoc to do czegoś zobowiązuje. Każdy powinien patrzyc na siebie jakim jest człowiekiem.

Edukacja seksualna była i jest za słaba. Nie powinno to być w wieku 8lat, ale jak było 6klasa. Edukacja seksualna nie powinna uczyć tolerancji, tylko dobre wychowanie. Poza tym nie wiem czy widzisz te maloletnie matki, które nie wiedzą jak się zabezpieczać? To jest chore jak dzieci bo 14-15-16lat to jeszcze dziecko podchodzi do spraw seksu. Bezmyślnie później się śmieja że tyle spermiarzy.
Czemu nie uczą czym są gwałty dla ofiar? Bo powinni a ilość by spadła tak samo podwyższyć kary za ten czyn.
Biologia to masakra i tyle dla mnie bezsensu materiały, którego nawet nie pamiętam.
  • Odpowiedz
  • 0
@lubie_piwo jak jeszcze chodzilem do kościoła (miasto 30k wtedy) to z wielką zażyłością wspominal o atakach na Kościół i jak trzeba walczyc z LGBT bo chcą zniszczyć Polskę, a ateiści KK ktory stoi na straży cywilizacji (chyba ze do niego nie nalezysz to wtedy bedzie ci robić pod gorke)

Nie myl tez proszę wiary z tradycja. Katolicyzm na przestrzeni wiekow wchlanial wiele lokalnych tradycji i zmienial ich wydzwiek zeby pasowal pod wiare. Samo Boze Narodzenie to nic innego jak pozostałość po rzymskich wierzeniach (ktore to wywodza sie z kultu solarnego - każda religia oparta na słońcu miala wtedy jakies swoje swieto).

Dla ateistów święta to czas na spotkanie sie z rodziną. Jesli przypadalyby w innym dniu to też nie byloby w tym nic złego, ale po prostu wtedy wszyscy maja wolne, wiec jest to wygodne. Osobiscie lubię Boże Narodzenie, za atmosferę, to sie nazywa tradycja. I chociaż jest to nieracjonalne to po prostu lubię ten okres spokoju. Po prostu czasami czlowiek musi sie wyszalec, zrobić cos glupiego i tyle. Nie przywiazywalbym do tego wiary, bo tak samo biore co roku urlop na maksimum perseidow, bo lubie na nie patrzeć - nie jest to racjonalne, ale idziemy ze znajomymi pić na jakiejs łące za miastem, w górach czy nad morzem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Hrjk Księża, który spotykałem i rozmawiałem o polityce to nie byli za PiSem. LGBT to nie jest złe, jeśli wszystko jest w normie. Nie mam nic do ateistów, ale te czarne protesty i podobne rzeczy mają wspólnego z demonami. Możesz mi wierzyć lub nie. Wybór należy do Ciebie.

Widzę, że co do wdzr czy gwałtów mamy wspólne zdanie.
Matki powinny uczyć swoje córki jak podchodzić do seksu i związku.

Państwo nie
  • Odpowiedz