Wpis z mikrobloga

Ja pierdziu, jestem wkurzony. Dziś urodziny jej babci, pije z jej ojcem i rodziną. Ale ta wódka mnie nie wzięła, ona nie piła bo cała rodzinę odwoziła. Wróciliśmy do domu to jeszcze po piwie, ona mi zakazuje, bo dawno czasu wolnego razem nie spędziliśmy, twierdzi że jestem pijany i jak jest teraz?? ona śpi, ja na wykopie, proponowałem jej netflixa, to ona teraz nie chce, tak mnie to #!$%@?, ze mam ochotę na bycie gejem lub wydawać na roksy raz w miesiącu bo ona dla mnie jest jak pasożyt.
  • 11
@jmuhha ale w jakim sensie?? Seks?
Nie mam ochoty z nią uprawiać, jest ładna, jest cycek i dupcia, jest młodsza. Ale to ja ją wyręczam, pranie, zmywanie, prasowanie, sprzatwanie. I ona potrafi mi jakiegoś małego focha trzasnąć i ona się dziwi że ja przez miesiąc nie chce ja dotknąć, wolę se zwalić
@jmuhha trudno powiedzieć, dla mnie jest leniwa, ale też mnie leń bierze. Ale to co wymieniłem ona od dawna styczności nie miała, tak ja wyręczam że nie powinna mieć pretensji do mnie i mnie denerwuje że się czepia o pierdoły. Wypakowala walizkę z podróży, chciałem ją włożyć na górę szafy, a ona, wkładaj ale zaraz ja zdejmiesz bp kosmetyczkę włożę jeszcze do środka, i to mnie wkurza, że ona nie potrafi to