Wpis z mikrobloga

jakie sa polecane zapachy cytrusowe dla facetow. od jakichs 15 lat zawsze mam na polce fullspeed z avonu, to rodzaj zapachu ktory bede uwielbial po kres swych dni ;) ale moze sa jakies alternatywne produkty, ktore nie zabija cena, ale przebija ten avonowy trwaloscia? mam na tyle #!$%@? na punkcie cytrusowych zapachow, ze zapierdzielilem siostrze scent essence sparkly citrus, tez z avon (°°
#perfumy
  • 28
  • Odpowiedz
@MirekWyznajeAnonimowo: rozne z Atelier Cologne, IMO najfajniejszy jest Pomelo Paradis i Cedrat Enivrant, ale to kwestia jakie cytrusy sie lubi, np Orane Sanguine pachnie jak sok pomaranczowy. Dior Homme Cologne i Mercedes-Benz Cologne, ten drugi ma glownie imbir. Guerlain Homme L'Eau Boisee, musujaca limonka z wetyweria. Moschino UOMO?, kumkwat z pizmem i aldehydami. Bvlgari Aqva Amara, gorzka pomarancza w morskim stylu z olibanum dajaca mineralny klimat. Loewe 7 Natural, yuzu
  • Odpowiedz
@jalop: ja w odpowiedzi na inny post, gdzie gosc pisal o tym untailored jako cytrusowym, a poniewaz mam tez ten zapach to wrzucilem fotke, bo moim zdaniem cytrusowy nie jest zupelnie ;)
tak, kiedys fullspeed byl caly obudowany plastikiem i naciskalo sie plastikowy przycisk na gorze. teraz cala te gorna czesc sie zdejmuje i jest standardowe psikadelko ;) gadamy o tym samym.

to jest stara buteleczka
M.....o - @jalop: ja w odpowiedzi na inny post, gdzie gosc pisal o tym untailored jak...

źródło: comment_jvHGMGmG4brIcRW5lzENcPk14XJbXtMw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@jalop: ja tez pamietam rozowa, z ktora sie spotykalem uzywajac tego zapachu. czesto mi sie przypomina kiedy go stosuje dzis :) jednak zapach potrafi przywolac sporo wspomnien ;)
  • Odpowiedz