Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój rodziciel "podpisał" przez telefon umowę na usługi reklamowe w sieci. Czyli publikacje artykułów wyplutych z Google translate, filmu promującego na YouTubie w postaci zlepków losowych zdjęć i napisów ukradzionych ze strony internetowej, założenie FB ( dubla ), wizytówkę na stronach zombie oraz rozesłanie spamu do 5k losowych adresów email. Zero gwarancji skuteczności w umowie, praw własności, a za przekazanie profilu FB trzeba płacić. Każdy materiał jest wyjątkowo amatorski i żenujący. W sumie 5k PLN wyrzucone w błoto.

Dlatego pilnujcie swoich staruszków. Szczególnie tych co prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Ja już wiem, że kasa przepadła. Ale najbardziej mi szkoda mojej pracy, bo poświęciłem mnóstwo czasu na zrobienie strony internetowej, opracowanie materiałów, profil FB tylko po to by pomóc Ojcu wypromować swoje usługi we współczesnym świecie. Fach w ręku ma, ale jest mnóstwo chciwych firm co tylko czekają by skompromitować człowieka za własne pieniądze z powodu jego niewiedzy w danej dziedzinie i naiwności. Ehh...

#firma #internet #prawo #marketing #seo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mój rodziciel "podpisał" przez tele...

źródło: comment_YYDaU4wQ4uOr7P2HUS53Gkq1QbKA3ozB.jpg

Pobierz
  • 7
@grastanislaw: to nie tyle SEO co patologia akwizycji przez telefon. IMO każda umowa wg wzoru powinna być ważna wyłącznie po zaznajomieniu się z regulaminem w całości, co powinno zostać odnotowane. Umowy telefoniczne tylko jeśli obie strony w pełni ustaliły ich warunki przed zgodą

Kilka lat temu bardzo popularna była sprzedaż różnego chłamu przez telefon konsumentom. Zaostrzyło się prawo problem zniknął. Ale przedsiębiorcy to nie konsumenci, wystarczy nie "wyrażać aktywnego sprzeciwu" i
OP: @koliat
Obawiam się czy wykopki nie zaczną szukać tych materiałów i przypadkiem wypozycjonują.... (,)

@marecki22
Tak, chodzi o PKT.pl ale zmienili nazwę na CSgroup. PKT to jeden z ich portali

@mb23
Rzuć okiem na umowę i jak jest skonstruowana. Nie ma nawet sensu tracić czasu na rękojmię. Tylko wypowiedzenie wchodzi w grę, ale radca mi powiedział, że choć są pewne braki formalne i nadużycia to w