Wpis z mikrobloga

Najsmutniejsze że Polakom bardziej przeszkadza Maryja w tęczowej aureoli czy tęczowa husaria, za to nie widziałam jeszcze tutaj słów oburzenia z prawej strony na to że są ludzie którzy noszą razem polskie i nazistowskie symbole.

Tutaj macie turbo combo; 'czarne słońce', krzyż celtycki i polskie godło zaraz obok siebie. Przecież to sie rzygać chce; symbole jawnie i powszechnie uznawane za nazistowskie, noszone przez SS manów zaraz obok polskiego godła.

Tym się jednak nikt nie oburza, wagina na kiju to zdecydowanie większy problem przecież.

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekaznarodowcow
Pobierz Zgagulec - Najsmutniejsze że Polakom bardziej przeszkadza Maryja w tęczowej aureoli c...
źródło: comment_445DtjM8jVNELwM6sijpcKSWQQvV5vCG.jpg
  • 80
@MKULTRA: Gównoprawda. Naziści przejęli okultystyczny symbol w określonej formie, tak samo jak swastykę. Czarne słońce jako znak okultystyczny posiada zazwyczaj od 5 do 12 promieni. W starożytnym Babilonie zostało opisane jako inne słońce niż to, które widzimy, a które nad nami świeci.
@Wilczek03: W takiej formie, jak na koszulce to jest symbol nazistowski, ustanowiony niejako przez Himmlera. Nie rób z siebie pożytecznego idioty.
@Zgagulec: @MKULTRA: powietrze i woda także są używane przez osoby zwane przez was nazistami, Czy także są nazistowskie? To że jakieś kompletnie losowe osoby waszego pokroju coś sobie uważają nie ma żadnego znaczenia. Nie są to symbole prawnie zakazane.
@MKULTRA uważam, że twój avatar jest rasistowski, czy to coś zmienia?
@Cogres: Naziści nie zrobili sobie kultu wokół powietrza i wody, nie stosowali symboliki powietrza i wody w swoich siedzibach, organizacje neonazistowskie nie stosują symboli powietrza i wody jako swojej symboliki.

Krzyż celtycki w kontekście promującym rasizm (czyli dokładnie takim jaki mamy na koszulce tego pana) jest zakazany w Niemczech i we Włoszech.

Żeby wypierać to że krzyż celtycki i czarne słońce to symbole neonazistów to nie wiem co trzeba mieć w
w Niemczech i we Włoszech.


@Zgagulec: a w Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratach Arabskich są zakazane związki osób tej samej płci. Tylko co to zmienia? Jesteśmy w Polsce, nie w Niemczech, Włoszech, Arabii, Emiratach.
Wody nie używali? Co ty za głupoty wypisujesz?
Żeby wypierać to że woda, powietrze, czołgi nie były używane przez neonazistów to nie wiem co trzeba mieć w głowie.
@Cogres: Dalej nie ogarniasz że to nie są urojenia ułamka tylko powszechna wiedza że krzyż celtycki i czarne słońce noszą neonaziści i to część ich symboliki. I nie tylko w Polsce. Czekam aż zaczniesz tłumaczyć co to jest 'salut rzymski' oraz że swastyka to hinduski symbol szczęścia.

Nawet głupia wikipedia o tym pisze a ty będziesz się upierał że krzyż celtycki w połączeniu z czarnym słońcem i napisem 'Polish White Front'
@Cogres: A co to ma do rzeczy? Pisanie 14/88 jest w Polsce zakazane? Nie Jest używane jako symbol neonazistowski? Tak. Czy jakiś debil przyjdzie się sprzeczać że to tylko czternaście i osiemdziesiąt osiem i że 'tylko ułamek osób uważa to za neonazistowskie'? Jestem pewna że tak, w tym wpisie mam właśnie przykład np w twojej osobie gdzie zaprzeczasz że symbol wymyślony przez nazistów jakim jest czarne słońce nie jest nazistowski i
@Zgagulec: dziękuję, ale kompletnie nie interesuje mnie twoja opinia. Nawet nie czytam dalej po.

A co to ma do rzeczy?

To jest tylko i wyłącznie twoja własna opinia i nie możesz mieć do ludzi pretensji kiedy robią coś zgodnego z prawem.
Ja rozumiem, że część ludzi bardzo tęskni za komunizmem i wszelkimi możliwymi zakazami, bo coś sobie ubzdurali, ale bez przesady. Mamy 21 wiek i ludzi powinni się wstydzić szerzenia takich