Wpis z mikrobloga

#bekazkatoli #bekazpisu ##!$%@? obecny minister finansów,który własnie odchodzi z urzedu (to już 4 minister finansów pisu w tej kadencji, który odchodzi ze stanowiskia - coś im się ten resort nie trzyma) ma ukończone studia teologiczne z zakresu religioznastwa.... myślę , że następnym najlepszym kandydatem na ministra finansów będzie biskup. zna się na zbieraniu kasy, a jak coś zabraknie to przeprowadzi modlitwę w tej intencji i gicior . https://pl.wikipedia.org/wiki/Marian_Bana%C5%9B
Pobierz
źródło: comment_eNWSRqiHwfH4pwklX9522CDZJSLWfZFJ.jpg
  • 20
@mam_klucz_do_sracza:
Człowiek ma ukończone studia prawnicze, aplikację sądową zakończoną w 1996 egzaminem sędziowskim oraz aplikację Najwyższej Izby Kontroli, pracował w NIK-u od 1992 do 2005 roku, szef Krajowej Administracji Skarbowej, szef Służby Celnej, a ten się przypierd... że ukończył studia podyplomowe z zakresu religioznawstwa.

Gdyby połowa członków Pis była tak wykształcona i miała takie doświadczenie jak Banaś to mielibyśmy w Polsce 100 razy lepiej.
@mam_klucz_do_sracza: nie wprowadzaj w błąd, gość skończył prawo, ma aplikację sędziowską, poszedł sobie na podyplomówkę z religioznawstwa. Dużo ludzi chodzi na podyplomówki bo chcą zgłębić wiedzę z interesującego ich tematu, to ma ich z góry przekreślić do piastowania konkretnego stanowiska?

Inną sprawą jest to że nie ukończył niczego o profilu ekonomicznym czy finansowym

edit: jeśli nie wiesz to były minister finansów i prezes banku Morawiecki, powszechnie zwany ekonomistą, jest po historii
@mam_klucz_do_sracza: No ale co z tego co skończył POZA prawem? Nie zmniejszyło to jego kompetencji, a powiększyło wiedzę ogólną, która na stanowisku ministra może być przydatna. Gardzę pisiorami ale chyba jeszcze bardziej gardzę takimi manipulantami jak Ty.
@Sosnus: dlaczego pis wybiera na ministra FINANSÓW prawnika? PIS jest pierwszą partią, która wybrała na ministra finansów nie-ekonomistę. I to już któryś raz z kolei. Przypominam, że Pani profesor Czerwińska doktor habilitowany nauk ekonomicznych - w rządzie PIS'u stanowiska ministra finansów nie chciała piastować - złożyła rezygnację. Może żaden szanujący się ekonomista nie podpisze się pod pomysłami partii ?