Wpis z mikrobloga

@NagiMiecz: @passage: W ogóle jak tak myślę to Canonical miał/ma(?) wyczucie na przyszłość, tylko nie do końca trafiali marketingowo chyba (tzn. jak zwykle - z funduszami).
Ubuntu One - w 2009 jako chmura oferowali 1 albo 2 GB przestrzeni, co 10 lat temu było zawrotne!
Ubuntu Edge - https://www.indiegogo.com/projects/ubuntu-edge#/
No to przecież to byłaby rakieta. 2GB RAMu w smartphonie w czasach kiedy 99% miało max 512MB. Smukły, biznesowo-schludny wygląd,
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Zamawiałem każde nowe wydanie do końca. Te emocje przy rozpakowywaniu paczki i instalacji systemu bo ściąganie na neostradzie 512 kbps trochę trwało i nie chciało mi się :D Na początku wysylali po kilka płyt potem wraz z końcem usługi chyba już tylko jedną :D
2GB RAMu w smartphonie w czasach kiedy 99% miało max 512MB. Smukły, biznesowo-schludny wygląd, możliwość pracy jako komputer.

WOW. Serio - nawet teraz rozważałbym takiego smartphone'a.


@Wyrewolwerowanyrewolwer: Dzisiaj to minimum 6GB ramu, a najlepiej więcej. Może Librem, zobaczymy ... (nie wiedzą sami co będzie XD)
@deafpool: #!$%@? gdy pisałem magisterkę winda mi spadła i w sumie jedyne rozwiązanie na jakie wpadłem to kupienie linuxa na cd w empiku żeby zbootować to z pendriva i ratować moje wypociny. Przypomniałeś mi o jednym z bardziej #!$%@? zakupów, dzięki.