Wpis z mikrobloga

@dziobalica: brakuje ci drugiego zawodnika premium do wymiany kapitana z Salahem.
Wątpię że otamendi będzie grał w wielu spotkaniach, polecam Laporte z opcji premium lub Zinchenko z budżetowych
Nie jestem również pewny gry Lucasa, więc wybrałbym tutaj inną opcję.
Również unikalbym AWB jak na razie.

Polecam piłkarzy z Watford (Deulofeu, Docoure, Holebas) I Evertonu (Siggy, Richarlison, Digne) , bo mają łatwy początek
@dziobalica: Lucas raczej zagra, Son wraca na 3 kolejkę, więc jeśli na razie nie planujesz transferów przez pierwsze dwie kolejki to jest w miarę dobrym wyborem. AWB też wydaje się ok, przynajmniej z tego co widziałem w pre-seasonie. Jeśli do utd dołączy jeszcze Maguire to jest jednym z lepszych obrońców w tej cenie. Ja bym zrezygnował z Walcotta i Firmino, jakoś nie wydaje mi się, żeby zdobywali dużo punktów. Jakiś tańszy
@dziobalica:
Tak jak napisał ci @Czyjatoja: . Branie AWB to kiepski wybór. Obrona United jak była, to nadal jest w opłakanym stanie. Poza AWB nie ma żadnego innego wzmocnienia a odszedł Valencia.

Siggy i Richarlison to bdb opcje na start ale polecam tylko jednego z tej dwójki. Lucas też jest bardzo dobrą opcją ze względu na raczej pewne miejsce w pierwszych kolejkach.

Ceballos mimo że na ławce to też kiepski