Wpis z mikrobloga

Mirki wraz z moją familia za miesiąc idziemy na swoje i każde z nas jednogłośnie chce pieseła. Jaka rasa przy półtora rocznym dziecku? Oczywiście w grę wchodzi tylko szczenię. Przy okazji możecie się pochwalić swoimi czworonogami (). #pytanie #pies #zwierzeta
  • 25
@Martuchna69: Z olx też bym uważała. Jak już będziesz brać rasowego (a zachęcam jednak do wzięcia jakiegoś psiaka ze schroniska, bo rasowy tak czy siak znajdzie dom prędzej czy później) to uważaj na januszy. Rodowód i te sprawy.
@Martuchna69: Nie wiem, ja mam kundelka i przybłędę więc nie musiałam się z tym cackać. Ale wiem że kumpel zanim kupił psa to chyba minęły 2 miesiące bo chciał mieć pewnośc że kupuje zdrowego rasowego psa a nie takiego który jest mieszanką nie wiadomo czego nie wiadomo jakich rodziców i poźniej przypał ¯\_(ツ)_/¯
@ludzik:

@cytmirka napewno do schroniska się wybierzemy ale jeśli żaden nam się nie spodoba to może weźmiemy z olx jakiegoś rasowego


@Martuchna69: Z OLX to dostaniesz coś z lewej hodowli, a nie rasowego FCI :). I nie wierz w ich certyfikaty, bo każda hodowla może sobie wydrukować własny certyfikat super pieska, a nadal to nie będzie uznawany przez FCI rodowód.