Wpis z mikrobloga

@fi9o:
Google Pay jest
Blika nie ma :(
Sama apka jest o wiele gorsza od apek innych banków, ale parę miesięcy temu wyszła nowa wersja i jest o wiele lepiej. Ogólnie to korzystam z tego konta i nie narzekam. Z minusów to brakuję w niektórych miejscach bramek płatności (nest bank) + brakuje blika.
Sam mam kombinację Nest Bank + konto w BGŻ (do 26 roku życia darmowe, kiedyś darmowe bez warunków,
@fi9o: To jeden z najbardziej awaryjnych banków, stosunkowo często coś nie działa.
Aplikacja jest do kitu - np. przy wysyłaniu przelewu przeładowuje dane przy przejściu do każdego pola (co zajmuje np. sekundę na dobrym internecie, ale przy słabym może zająć kilka-kilkanaście sekund - dla każdego pola!). Oczywiście przy zmianie zakładki (konta, karty, historia) też musisz czekać na załadowanie danych i nie dzieje się to niezauważalnie. Własnego numeru konta nie da się
@fi9o: kiedyś używałem jako konto główne, jednak jak na konto główne dość niewygodne. Niemniej jednak, nie zjedzą Cię z hajsu - wszystko co ma być darmowe, jest darmowe
@fi9o: Aplikacja Getina jest dużo lepsza, a biorąc pod uwagę, że u nich do darmowego konta wystarczy jedna transakcja kartą/BLIKiem, to nie warto zmieniać na Nest.
Nie polecam . Brak blika ,co tygodniowe problemy z aplikacją. W weekendy często przeprowadzają jakies konserwacje co tylko utrudnia korzystanie z banku.Np. dzisiaj od północy do 17 niedostepna jest bankowość elektroniczna.Z nesta przeszedłem do Milenium i we wszystkim bije poprzedni bank.