Wpis z mikrobloga

@JLSZ: Myslę że po to, po co większość ludzi. Zobaczyłem coś, wywarło to na mnie jakieś emocje więc się nimi podzieliłem. Wywijanie flagą lgbt, czy jakąś polską walcząca czy antifą jest według mnie #!$%@?, nie wiem po co się dzielić takim gównem i to na siłe forsować do #!$%@?.
  • Odpowiedz
A nie mogę się wypowiedzieć?


@glowicajadrowa: No tak, z takim poziomem inteligencji nie ma co oczekiwać jakichkolwiek oporów przed patrzeniem sobie w twarz przy goleniu.

Wszak istnieje szansa, że wręcz nie rozumiesz, że to twoja twarz.
  • Odpowiedz
@glowicajadrowa: Po to "wywijają" tą flagą, żeby okazać wsparcie wobec napiętnowanej w Polsce grupy ludzi. Co jest w tym dziwnego? Zresztą Rammstein to zespół, który kocha kontrowersje i nie wstydzi się swoich poglądów. (Patrz Links 2 3 4)
  • Odpowiedz
@AppleDash: Ludzie muszą wszędzie okazywać swoją nienawiść, w #!$%@? niepotrzebne, potem się dziwią że ludzie LGBT głośno mówią o swoich prawach.

@SquirrelsCanFly no dokładnie. Widać to po tych wszystkich skreslonych tęczowych flagach na koncercie.
  • Odpowiedz
@Hound: A czemu nie mógłbym? XD
Możesz mi to w jakiś prosty sposób wyklarować tak aby tak słabo rozwinięta osoba jak ja zrozumiała?
Rozumiem że jak losowa osoba wchodzi do muzeum i ocenia obraz to ma znać autora, kontekst i absolutnie wszystko? Powinna, to na pewno ale nie musi. Nigdzie nie powiedziałem że każdy kto uważa inaczej jest idiotą, myli się etc. Napisałem specjalnie "też mnie"
Nie powiedziałem że znam się
  • Odpowiedz
Rozumiem że jak losowa osoba wchodzi do muzeum i ocenia obraz to ma znać autora, kontekst i absolutnie wszystko?


@glowicajadrowa: ciężko oceniać czy doceniać sztukę poza kontekstem, zwłaszcza poezję czy malarstwo. Nie znając kontekstu i autora cieżko to też interpretować. To jest odbiór na bardzo niskim poziomie.
  • Odpowiedz