Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki o co chodzi z #lazaro że mają za długie ramy? Przymierzam się do V2 lub V3 i wszędzie widzę, że mają długie ramy. To bardzo źle? Przy moim wzroście 174 #rower 19" to dobry wybór? Czy może jest coś w podobnej cenie z krótszą ramą? #kands #romet?
  • 35
  • Odpowiedz
@Hyagi1: IMO 17,5" byłoby idealne. Mam 178 i 19" Kands jest na styk, za to na 17,5" jeździ mi się idealnie.
Co do długości, może wyglądają tak przez to że mają małe 26" kółka :(
  • Odpowiedz
@Hyagi1: aero czy integral? Z resztą, przy Twoim wzroście zastanawiaj się nad 17-18, a nie 19''
a z długimi ramami w integralu chodzi o to, że np. ich 19'' jest dłuższa niż np. 23'' w krossie evado¯\_(ツ)_/¯
mam 175cm i jeździłem na 19'' lazaro i nie polecam zdecydowanie! na pewno spotkasz się z opiniami, że mają podobny wzrost i jest ok, ale te osoby raczej nie mają porównania z jazdy na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brachistochrona: tak zapomniałem dodać, że chodzi mi o Integral. Ciekawe, w takim razie będę rozglądał się za 17". A miałeś jakąś styczność z Kands?
  • Odpowiedz
@Hyagi1: to tyczy się starych ram (takich samych jak w lazaro integral), w 3.2 jest inna, ale wciąż nie ma geometrii, więc trzeba dopytać sprzedawcy i poprosić o zdjęcia.

btw. sam ostatnio zmieniałem mostek i kierownicę w takim długim lazaro (siostry). Teraz dla mnie byłoby zdecydowanie lepiej. rozmiar 19''
ale i tak lepiej kupić mniejszy rozmiar niż kombinować później
brachistochrona - @Hyagi1: to tyczy się starych ram (takich samych jak w lazaro integ...

źródło: comment_8mGtqAJ3ApLNDWUAY9CxdVO3aD0T6iMI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz