Wpis z mikrobloga

@monikaoliw1988 witamy na wykopie. Mam parę rad:
-Jak ktoś ci powie że masz usunąć konto to to żart bo zwykle zielonki tak się wita. Więc usuń konto( ͡° ͜ʖ ͡°)
-Są trzy kolory po czasie zamiast mieć zielony nick, bedziesz mial nick pomaranczowy. Z czerwonym bywa roznie bo wszystko zalezy od aktywnosci.
-Zeby zwiekszyc zasieg tego wpisu. Mozesz go tagowac. Np piszesz #wesele #slub #zwiazki #pytanie #pytaniedoeksperta #
Mieliśmy tylko dla najbliższej rodziny właściwie to wypas obiad i kolację. A pieniążki zainwestowaliśmy w mniejszy kredyt mieszkaniowy. Za 10 lat dzięki temu zostanie nam dużo mniej odsetek = po 10l taki darmowy ślub na wiele osób zyskamy
@monikaoliw1988 u mnie ślub cywilny + przyjęcie dla najbliższej rodziny, zaprosiliśmy też kilkoro przyjaciół i wyszło nam 50 osób; nie zmienilibyśmy niczego - dzięki temu, że zaprosiliśmy osoby, z którymi mamy kontakt na co dzień całe wydarzenie przebiegło w ciepłej, rodzinnej, swobodnej atmosferze i to według mnie było najfajniejsze :-) przyjęcie było bez alkoholu, w miejscu gdzie organizowaliśmy przyjęcie była restauracja z barem i komu zależało to napił się, ale na stołach