Wpis z mikrobloga

Jak ogolnie patusów mi nie zal, tak minoko troche szkoda. Chlop glupi nie jest, zyl normalnie, przeszedl tragwdie i sie zmenil. Raz ze z samotnosci na obczyznie mu wali w dekiel dwa to ma pewnke traume. Ten szolap to jedyny kontakt z rodakami i dlatego tak sie stacza. Ciekaee czy to ze ksztalcil sie na psychologa jest zaletą czy przeklenstwem. Teoretycznie powinoen zwrocic sie o pomoc, moze wie ze w praktyce niewiele jest mu w stanie pomoc i stad te dewiacje. Genrralnoe szkoda typa bo z patusow zdaje sie byc najinteligentniejszy, najbardziej wyksztalcony, ale odwala tez najbardziej chore numery
#danielmagical
#patostreamy
  • 18
@koneserpolmosu: Zgadzam się Minoko z nich jest w miarę normalny. Podejrzewam że gdyby nie ta tragedia to z jego wykształceniem wiódł by sobie w miarę spokojne życie i z Patologią nie miałby nic wspólnego. Podejrzewam że on odwala takie numery bo po prostu mu na niczym nie zależy plus do tego hektolitry wódy też robią swoje. Więc to że on odwala takie rzeczy na Showupie pewnie zdaje sobie z tego sprawę
@szymon-fajter: Powiem Ci mam znajomego Psychologa ogólnie bardzo spoko typ nie widać by był jakiś dziwny czy coś a że zawsze interesował się ludzkim mózgiem oraz lubił nieść pomoc ludziom to poszedł na Psychologie więc no nie zawsze to są dziwni ludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wladcarobakuw:Dla mnie, jak typ lubi w oko Saurona wsadzać dildo to jest perwertem, i Ty chyba to lubisz, tak bronisz tych zachowań.( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale każdy niech robi co chce pod warunkiem, że nikogo nie krzywdzi. Mnie to nie intere, że lubisz dostać na dziuple, ja tylko wyrażam co myśle.
@wladcarobakuw: skoro wiesz co mówią "namiętnie oglądający" Minoko to sam musiałeś oglądać... ( ͡~ ͜ʖ ͡°)A nie, bo to chyba miał być niby pocisk do mnie? Otóż ja na SU go nie oglądam ale wątpie, że ktoś siedzący tam pisał by coś w stylu co ja tu do Ciebie "dupa jest od srania" jak tam takie rzeczy to normalka i ludzie po to tam są. Ja mówię,