Wpis z mikrobloga

@Kombinat: @dawidfischer4: Czysto teoretycznie, po to jest to wypełnienie żeby się ten kamień właśnie nie okładał tylko absorbował. Co do skuteczności tego ustrojstwa nie jestem do końca przekonany. Sam się kiedyś zastanawiałem nad zakupem czegoś takiego wiec, jak czegoś się dowiedz to zawołaj :)
@Kombinat: @Millionth_Visitor: To nie są żadne „cudowne kamienie” tylko sorbenty które są powszechnie używane do odkamieniania wody. Nigdzie nie napisałem ze to ma działać w nieskończoność. Prawdopodobnie konieczna byłaby wymiana słuchawki co jakiś czas lub wymiana samego złoża sorbującego (o ile to możliwe). Wszystko jest oczywiście przy założeniu ze substancja w środku to faktycznie sorbent, ale biorąc pod uwagę niski koszt takich środków jest to bardzo możliwe. Zwróciłbym również uwagę
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hedgecock: ehhh... Nazwałem je cudownymi kamieniami bo w swoim komentarzu napisałeś jakoby mogły absorbować kamień w nieskończoność. A ja w pierwszym komentarzu napisałem, że zaraz mu to zalezie kamieniem i będzie musiał kupować nowa słuchawkę.