Wpis z mikrobloga

Szukam suszarki. Mam na oku jeden z trzech modeli Babyliss (6609/10/11e) i w sumie nie byłoby tego pytania, gdyby nie jeden szczegół - 6609, z której aktualnie korzystam ma nawiew chłodny, średni i ciepły, z czego różnica pomiędzy chłodnym i średnim jest potężna - dla mnie średni jest zbyt ciepły, za to chłodny fajny, ale suszenie trwa ze cztery dni¯\_(ツ)_/¯

Jakaś ciekawa alternatywa w przedziale do 150zł? Max 150zł, nie trza mi droższej, a jak jest coś fajnego do 100zł to tym lepiej. Włosy mam ciężkie, średnio porowate, z tendencjami do puszenia, jeśli to ma znaczenie.
Może być składana, mieć zwijany kabel, albo inne bajery, ale przeżyję ich brak.

#agd #mirabelkopomusz #suszarkadowlosow #pytanie #uroda #wlosy #wlosomaniaczka
  • 5
@matra: Mam inny model, bo kupowałam w większym zestawie, ale śmiało mogę polecić. Największy nawiew jest bardzo ale to bardzo solidny. Kiedyś miałam Babylissa i Philipsa ale nijak się mają do mocy, którą oferują suszarki z lisem w nazwie. Jeżeli chodzi o temperatury to przeważnie zaczynam od najgorętszego i schodzę stopniowo z temperaturą. Przy Foxie suszenie włosów tą metodą nie zajmuje więcej niż 10 minut. Na średniej mocy/cieple około 15 do
@Booty_Gurl: ta, a potem trzy godziny zwijania i nie daj Boże, żeby się rozwinął xD nie mam haczyka niestety jak zamontować :< no ale i tak o nich poczytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@matra: U siebie rozwiązałam ten problem kupując oddzielny koszyczek dla suszarki, w której może sobie spokojnie rezydować. XD Kabel zwijam tak jak na filmie, wkładam do koszyka i po problemie. ʕʔ Tylko co jakiś czas trzeba go "wyprostować", bo się lubi poskręcać.
Booty_Gurl - @matra: U siebie rozwiązałam ten problem kupując oddzielny koszyczek dla...