Wpis z mikrobloga

Mirki, jakiego moda/boxa polecacie? Miałem wcześniej IJOY Shogun Univ ale niestety wyświetlał co chwile, że występuje zwarcie. Po rozkręceniu okazało się, że pod mocowaniem atomizera większość rzeczy była potopiona i kabel nie łączył. Aktualnie vapuje na aspire avp ale mnie męczy ten mtl... Możecie polecić coś sprawdzonego? Plus dodatkowo jakiś spoko atomizer RTA, chce zacząć kręcić swoje grzałki :)
#epapierosy #epapieros #vape
  • 9
@Kaaziiu: Nigdy nie bawiłem się w RTA. Na moim modzie jadę na ello duro z ijust3 i na gotowych grzałkach do niego. Chyba na jedną grzałkę będzie łatwiejszy do ogarnięcia na początek, nie?
A co sądzisz o Zeus X?
aż takiej różnicy dużej nie ma, aktualnie ammit dual coil jest w dobrej cenie na edymie, 70 zł, kylin mini wychodzi 10 zł drożej, a ammit 25 jest po 105 bodajże, a jeżeli masz zbyt dużo pieniędzy, to bierz zeusa x za 130 :D
generalnie ja preferuję dwugrzałkowce, masz zasilanie, które to uciągnie, więc warto się zastanowić, no ale to już sprawa osobista, jak wsadzisz dobrą pojedynczą grzałkę, to wszystko będzie śmigać