Wpis z mikrobloga

@dleifteh: dałeś wycinek rozmowy w której nawet nie próbujesz nawiązać dialogu tylko opowiadasz o co będziesz robił i dopytujesz no z gruchy o studia. Dziwsisz się że nie chce jej się gadać, bo i o czym?

Po co tak sztywno? Myślę że właśnie luźna lekka rozmowa jakieś smieszkowanie na odległość jest lepsze niż gadanie o pracy czy szkole
  • Odpowiedz
  • 1
@ukryty_matematyk ale tak generalnie to każda rozmowa która jest pokazana na Mirko jest hejtowana, nieważne czy to niebieski czy różowa, nieważne czy to rozmowa dwóch dorosłych ludzi często będącym w długim związku, zawsze jest 'cringe'

Ja tu widzę że laska ma #!$%@? na mnie, jak trafi się normalna różowa to z byle gówna można poprowadzić ciekawą rozmowę, bo do tego potrzeba jak pisałem wyżej zaangażowania dwóch stron
  • Odpowiedz
@dleifteh płaszczysz się jak #!$%@?. Obraź ją to zacznie gadać jak kobieta i powie ci o co tobie myśli. Póki co trzyma ciebie żeby wykorzystać cię jak dziką kartę kiedy nie będzie miała co żreć.

Jak miała już tam konto i wróciła to nic nie jest z nią nie tak. Jest typową przedstawicielką swojej płci. Czeka na prawdziwego czada który będzie tylko dla niej. Oczywiście po drodze zaliczy 50000 bolców ale
  • Odpowiedz