Wpis z mikrobloga

@dleifteh co z tego, że 8/10 jak widać, że nie macie o czym gadać, taka wymuszona gadka. Ona pewnie czeka tak takiego co jej będzie organizował czas, a ona sama jest nudna. Lecisz na ładna dupę bo jest ładna, zamiast szukać następnej jak ci się gadka nie klei. Tak rodzi się spermiarstwo.
  • Odpowiedz
  • 0
@maciss o boze, może dlatego że taki jestem?

Dlaczego normiku nie zrozumiesz że ludzie są różni?

Tak samo jak ja wczoraj kupiłem bułki i kiełbasę zulowi to taki oskarek się przypatrywal, pewnie miał beke z tego co robię, przecież miałem go wysmiac i nagrać filmik.

Tak to by zrobił każdy nornik, bo przecież każdy nornik postępuje tak samo
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@dleifteh: to na #!$%@? jęczysz? Te pipy mają po 100 wiadomosci dziennie
Ustawiasz sie z laska na jutro/pojutrze w tym tygodniu. Jak sie nie uda to nara kolejna. Ja tak robie, polecam nie marnowac czasu na laski dla ktorych jestes 50 w kolejce
I nie pisz takiego normie szajsu w stylu co tam/gdzie studiujesz tylko pisz jakies #!$%@? kosmiczne rzeczy, takich kto nikt wczesniej nie napisal, zawsze dziala
  • Odpowiedz
@dleifteh: ale pomyśl nieco inaczej. Jakbyś w pracy do mnie gadał jak facet do faceta " ooo ale pogoda ładna, chyba sobie pójdę na rower. I jak tam składasz papiery, co chcesz studiować?" to pewnie też bym Ci powiedział żebyś spadał, bo czemu mam słuchać takiego pieprzenia nad uszami :) Mało co wkurza tak jak ludzie co tak gadają dla samego gadania.
  • Odpowiedz