Wpis z mikrobloga

Deadmaus powwiedzial ze ta linia basowa zrobiona na kompie jest niemozliwa do zagrania


@wojciech-dyrets: z całym szacunkiem, ale najwidoczniej nie ma pojęcia o czym mówi. To jest daleko od nie-do-zagrania, do tego stopnia że nie będąc basistą (ale bas posiadam) i coraz mniej praktykując na gitarze ogarnąłbym to w miesiąc jakbym się uparł.
  • Odpowiedz
cos czuje ze te przechwalki to na poziomie ,,mam samochod z kołami za miesiac bede jak Kubica'' xDDD


@wojciech-dyrets: nie no mówię Ci jak jest. Poziom trudności tak 7-8/10. Nie chcesz to nie wierz. Każdy basista który gra regularnie opanuje to bez problemu. Ja napisałem o miesiącu ćwiczeń, więc raczej ułomny jestem.
  • Odpowiedz
@wojciech-dyrets Jego filmiki to jest dobry mindfuck swoją drogą. Każdy filmik to dobra dawka surrealistycznego poczucia humoru, polecam.


Co tam jest surrealnego? Najwyżej można powiedzieć, że robi satyre na współczesne zachowania na YT i to w moim mniemaniu mierną i drętwą.
  • Odpowiedz
@wojciech-dyrets: Jak już ktoś wspominał, to takie 7-8/10. Nie jest to trudne, ale też nie jest łatwe. Trzeba trochę posiedzieć, poćwiczyć timeing i tyle. Linia jest wbrew pozorom łatwa i nie ma w niej nic skomplikowanego - opieranie się na prostych dźwiękach z akordów i heja. Slap też nie jest niczym trudnym wbrew pozorom. :)

Jest mnóstwo linii basowych które są trudniejsze. Jamiroquai - tamten gościu to mistrz linii basowych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@meshack: dokładnie to samo wyśmiałem
Nazywanie Pilichowskiego bogiem/najlepszym basistą mija się z celem bo w muzyce nie chodzi o to żeby było szypko
I w grze na basie nie chodzi o to żeby #!$%@?ć. Spytaj każdego profesjonalnego muzyka i każdy ci powie że bas powinien dawać podstawę dla zespołu. Coś aby zespół się czuł pewniej. Takie granie to bardziej do gitary podchodzi i pewnie gitara byłaby lepsza.
Nie bronie nikomu grać
  • Odpowiedz