Wpis z mikrobloga

SIemka wszystkim
ZA tydzień wybieram sie na wakacje do Hiszpania a dokładnie na Malage. I tu pytanie czy znacie jakieś fajnie miejsca do zwiedzania?? Bezpośrednio w Maladze ale i nie tylko, planujemy jeszcze wybrać sie na Gibraltar i Granady. Co można jeszcze ciekawego zobaczyć w tych okolicach? Znacie jakieś ciekawe lokale gastronomiczne? i nie tylko. Dzieki za pomoc

#hiszpania #hiszpanski #podroze #wakacje #zwiedzajzwykopem
  • 8
@tomwoj343: Restauracja Pachamama naprzeciw kempingu w Tarifie, deser Milhojas Desordenada tamże, Tarifa i jej plaże. Sniadanie w Cafe Azul. Pij rum Legendario i gap się na hiszpańskie cycki! w Maladze uważaj na złodziei, okradają nawet auta. Gibraltar na dzień bez noclegu jest ok, warto rozważyć podwózkę na górę, wspinaczka w pełnym słońcu to udręka. Cmentarz z małpami, główny plac na kawke i chill, memoriał Sikorskiego i spadówka. Jak coś chcesz więcej
@hero207 a co ze złodziejami na plaży? Lepiej żeby kto pilnował rzeczy? Jakie plaże są naj mniej oblegane ale i ladne? Tani sklep spożywczy, nazwa? Miejsce gdzie można kupić dużo pamiątek?
Byłem we wszystkich wymienionych miejscach poza Malagą z powodów jakie podałem. Wszyscy Hiszpanie, których znam odradzali nam wyjazd do tego miasta a znajomi Węgrzy zostali tam właśnie okradzeni (2 lata temu) i zabrano im wszystkie bagaże z auta tuż przed odlotem. Zostawili rzeczy w aucie i poszli na plażę... Szkoda gadać. Za to na zachód od Gibraltaru ani grama żuli czy kolorowych - byłem widziałem. Na plaży te same środki ostrożności co