Wpis z mikrobloga

@krysztal1 Chodzi mi o to jak wygląda taka zmiana rotacyjna. Ciężko mi sobie to wyobrazić. Rozumiem jak spawacz jedzie i się zmienia ale operator cnc, przymierzam się do szukania czegoś właśnie 2 na 2 ewentualnie 3 na 2.
@Dr_Melfi:
Jeżeli produkcja jest seryjna, ewentualnie przezbrajasz maszynę pod kilka różnych detali co jakiś czas, to nie ma problemu, żeby zgrać zmiany dla kilku osób. Ja między innymi dlatego zrezygnowałem, bo mi taka praca nie odpowiada, nie lubię powtarzalności. Zmiany 2/2 to też w praktyce nic fajnego. Zrobienie etatowych godzin w połowie miesiąca i ewentualny powrót do domu, powodują, że dochodzisz do siebie przez kilka kolejnych dni.
Aha i często jest
@krysztal1: Ojciec lata do Norwegi właśnie samolotami, blisko firmę ma. Dostałem też informacje że Szwajcaria bardzo dobre pieniądze. Nie ukrywam że chciałbym pojeździć w celach zarobkowych, lecz nie ukrywam że marzy mi się w pewnym stopniu uwolnić się z Polski. Nie widzę tutaj perspektyw. Ewentualnie można tu wracać zarobionym i po inwestować w nieruchomości i tyle. A jeśli chodzi o język to ciężko z tym? Niby jakiś tam komunikatywny angielski jest