Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problemy z erekcją, mój członek nie jest wystarczająco twardy bym mógł swobodnie odbyć stosunek. To moja pierwsza partnerka i ogólnie uprawiam sport i w miarę dobrze się odzywiam. Czy muszę iść do specjalisty czy warto może wykupić jakieś leki i zobaczyć co będzie? To bezpieczne? Poleci ktoś coś? #seks #seksuolog #sildenafil #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 13
  • Odpowiedz
ŚwietlistyMorderca: @omc: @inzynier_robert: na pewno też stres i niepewność siebie, na początku miałem problem żeby skończyć przy mojej różowej, ale to już udało się opanować, więc myślę że czuję się już przy niej bardzo swobodnie i nie wiem co jeszcze możemy zrobić żeby mnie odblokować. Ogólnie to dopóki nie miałem różowej to nie zdawałem sobie sprawy, że nie jestem wystarczająco twardy, bo w masturbacji to nie przeszkadzało
  • Odpowiedz
PijanyMirek: @TestoDepot: @przypadkowylogin: wezmę 25, zobaczę co będzie, a jak jest z uzależnieniem od tego? Bo czytałem że może to spowodować jeszcze większe problemy z erekcją potem. Nie zamierzam tego oczywiście brać non stop, takie jednorazowa próba nie zaburzy mi nic? Może głupie pytanie ale nie znam się kompletnie, a do lekarza się wybiorę jak to nie pomoże

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz