Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki co robic? Mam 20 lat i jestem zerem... powoli zaczynam dochodzic do wniosku ze #samobojstwo to jedyne wyjscie. Nie ukonczylem liceum przez lenistwo i problemy psychiczne, rodzina rozbita, mam tylko mame ktora ma juz swoj wiek. Nie wiem co dalej robic, nie mam zadnych pomyslow na zycie ani zero wsparcia, moje zycie to od kilku lat spanie, wykop, jedzenie, ogladanie sportu/filmow, nie wiem jak naprawic swoje zycie i boje sie ze jest za pozno. Doszedlem do punktu zero, ze gorzej byc nie moze

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania:

Mirki co robic? Mam 20 lat i jestem zerem... powoli zaczynam dochodzic do wniosku ze #samobojstwo to jedyne wyjscie. Nie ukonczylem liceum przez lenistwo i problemy psychiczne, rodzina rozbita, mam tylko mame ktora ma juz swoj wiek. Nie wiem co dalej robic, nie mam zadnych pomyslow na zycie ani zero wsparcia, moje zycie to od kilku lat spanie, wykop, jedzenie, ogladanie sportu/filmow, nie wiem jak naprawic swoje zycie i boje